vpdolahy V

AVVIO

Nová řada podlahovin AVVIO spadá do kategorie lepených vinylových podlah v dílcích. Díky kombinaci moderních materiálů ve spojení s výrobními procesy je AVVIO ideální, a velmi oblíbenou volbou pro využití v domácnostech nebo komerčních provozech s mírnou frekvencí pohybu. AVVIO je ideálním společníkem a volbou především díky svým praktickým vlastnostem, které materiál vinylu poskytuje – komfortní a příjemnou pochůznost, vhodnost na vodní podlahové topení, jednoduchou a intuitivní údržbu nebo odolnost proti běžnému poškození při používání či vlhkosti a skvrnám.

Instalace lepením na připravený podklad

Aplikace je rychlá a pohodlná díky klasické konstrukci podlahoviny. Navíc práce s ní je stejně příjemná, jako s kteroukoliv jinou vinylovou podlahou v dílcích, které naše společnost nabízí.

Nádherné dekory s reálným vzhledem

Výběr kolekce byl inspirován přírodou. Díky realistické úpravě povrchu, máte pocit masivních prkenných podlah přímo u vás doma.

Vhodný materiál pro novostavby a rekonstrukce

Lepená vinylová podlaha AVVIO se bezpochyby stane oblíbenou součástí všech novostaveb a plánovaných i nahodilých rekonstrukcí. Práce s ní je rychlá, jednoduchá a výsledek v podobě reálných dřevěných dekorů opravdu stojí za to.

Jednoduchá a intuitivní údržba

Pro zachování všech vlastností a vzhledu vinylové podlahy AVVIO stačí pouze běžná a pravidelná údržba doporučenými čisticími a ochrannými prostředky.

Přednosti
podlah
AVVIO
Vhodný pro podlahové vytápění
Vhodný do mírně vlhkého prostředí
Ekonomicky
výhodný
Odolný proti poškrábání a oděru
Odolný proti vlivu kolečkové židle
Nenáročný na
údržbu
Přírodní vzhled věrně imituje dřevo
Zdravotně
nezávadný
Vykazuje nízkou úroveň hluku

Inspirováno přírodou

Příroda je pro nás poskytuje nejvyšší míru inspirace, a proto atraktivitu kolekce AVVIO zdůrazňuje i výběr dekorů. Zde naleznete celkem 6 přírodních dekorů s realistickou povrchovou úpravou – přes klasické dubové, bělené či exotické dřeviny až po prkna s úpravou katrováním nebo lehkého nádechu v rustikálním stylu.

1320 x
196 mm
Sebastian Oak 110
Sebastian Oak 933
Sebastian Oak 830
Summer Oak 565
Somerset Oak 342
Somerset Oak 217

Technické informace

Třída zátěže 23 - 31
Celková tloušťka 2 mm
Nášlapná vrstva 0,3 mm
m2 v balení 4,66 ㎡
Rozměr 196 x 1320 mm
Počet lamel v balení 18 ks
V-Spára micro 4V
Celková hmotnost 3 714 g/㎡
Omezení skluzu R10
Garance pro bytové prostory 12 let
Povrchová úprava PUR Superguard
Vhodné pro zvířata ano
Podlahové topení vhodné
Odolnost na kolečkovou židli ano
Třída hořlavosti Bfl-s1

Související články

Vinyl lepený nebo na click? Usnadníme Vám výběr! Konečně jste se rozhodli pro vinylovou podlahu a nyní stojíte na dalším rozcestí a nevíte, jestli se rozhodnout pro nalepení vinylu nebo vinyl...
Číst více
iD Click Ultimate 55-70 & 55-70 PLUS - RCC vinyl Představujeme Vám kolekci iD Click Ultimate - novou generaci vinylových podlah s technologií Rigid Composite Core (RCC). Díky této nové technologii...
Číst více
Vybíráme podlahu – Nášlapná vrstva Podlahy v našem domě či bytě mají svou velmi důležitou funkci, a to pocit bezpečí a komfortu. Aby bylo toho pocitu dosaženo na maximum, je potřeba...
Číst více
Jak lepit vinylovou podlahu | VIDEO Pořídili jste si vinylovou podlahu a nevíte, jak ji nalepit? Pokud to nechcete nechat na odborníkovi a jste zkušený kutil, který se takové práce nebojí...
Číst více

Ke stažení

Video