vpdolahy V

AVVIO Kolekce 2023

Nová řada podlahovin AVVIO spadá do kategorie lepených vinylových podlah v dílcích. Díky kombinaci moderních materiálů ve spojení s výrobními procesy je AVVIO ideální, a velmi oblíbenou volbou pro využití v domácnostech nebo komerčních provozech s mírnou frekvencí pohybu.
AVVIO je ideální volbou zejména díky svým praktickým vlastnostem, vinylový materiál poskytuje komfortní a příjemnou pochůznost a je vhodný pro vodní podlahové vytápění.

Instalace lepením na připravený podklad

Aplikace je rychlá a pohodlná díky klasické konstrukci podlahoviny. Navíc práce s ní je stejně příjemná, jako s kteroukoliv jinou vinylovou podlahou v dílcích z naší nabídky.

Nádherné dekory s reálným vzhledem

Výběr kolekce byl inspirován přírodou. Díky realistické úpravě povrchu, pak máte pocit masivních prkenných podlah přímo u vás doma.

Vhodný materiál pro novostavby a rekonstrukce

Lepená vinylová podlaha AVVIO se bezpochyby stane oblíbenou součástí všech novostaveb a plánovaných i nahodilých rekonstrukcí. Práce s ní je rychlá, jednoduchá a výsledek v podobě reálných dřevěných dekorů opravdu stojí za to.

Jednoduchá a intuitivní údržba

Pro zachování všech vlastností a vzhledu vinylové podlahy AVVIO stačí pouze běžná a pravidelná údržba doporučenými čisticími a ochrannými prostředky.

Přednosti
podlah
AVVIO
Vhodná pro podlahové vytápění
Podlaha je vhodná do mírně vlhkého prostředí
Ekonomicky
výhodná
Je odolná proti poškrábání a oděru
Odolná proti vlivu kolečkové židle
Nenáročná na
údržbu
Přírodní vzhled věrně imituje dřevo
Zdravotně
nezávadná
Vynikající rozměrová stabilita
Vykazuje nízkou úroveň hluku

Inspirováno přírodou

Příroda nám poskytuje nejvyšší míru inspirace, a proto atraktivitu kolekce podtrhuje i výběr dekorů. Rozšířená kolekce AVVIO 2023 obsahuje celkem 10 přírodních dekorů s realistickou povrchovou úpravou – přes klasické dubové, bělené či exotické dřeviny až po prkna s úpravou katrováním v lehkém nádechu rustikálního stylu.

1320
x 196
mm
Sebastian oak 22110
Sebastian oak 22110
Sebastian oak 22933
Sebastian oak 22933
Sebastian oak 22830
Sebastian oak 22830
Summer oak 22565
Summer oak 22565
Somerset oak 22342
Somerset oak 22342
Somerset oak 22217
Somerset oak 22217
new Sebastian oak 22360
Sebastian oak 22360
new Somerset oak 22311
Somerset oak 22311
new Sebastian oak 22301
Sebastian oak 22301
new Sebastian oak 22256
Sebastian oak 22256
Tip pro vás

AVVIO je odolná podlahová krytina, která díky systému kladení umožňuje výměnu případně poškozeného dílce. Doporučujeme zakoupit jedno balení podlahoviny do rezervy, budete tak mít jistotu, že k případné opravě použijete stejný dekor a oprava nebude viditelná.

Technické informace

Třída zátěže 23 - 31
Celková tloušťka 2 mm
Nášlapná vrstva 0,3 mm
㎡ v balení 4,66 ㎡
Rozměr 196 x 1320 mm
Počet lamel v balení 18 ks
V-Spára micro 4V
Celková hmotnost 3,714 kg/㎡
Protiskluznost R10
Garance pro bytové prostory 12 let
Povrchová úprava Superguard®
Podlahové topení vhodné
Odolnost na kolečkovou židli ano
Třída hořlavosti Bfl-s1

Související články

Vinyl lepený nebo na click? Usnadníme Vám výběr! Konečně jste se rozhodli pro vinylovou podlahu a nyní stojíte na dalším rozcestí a nevíte, jestli se rozhodnout pro nalepení vinylu nebo vinyl...
Číst více
Vybíráme podlahu – Nášlapná vrstva Podlahy v našem domě či bytě mají svou velmi důležitou funkci, a to pocit bezpečí a komfortu. Aby bylo toho pocitu dosaženo na maximum, je potřeba...
Číst více
Jak lepit vinylovou podlahu | VIDEO Pořídili jste si vinylovou podlahu a nevíte, jak ji nalepit? Pokud to nechcete nechat na odborníkovi a jste zkušený kutil, který se takové práce nebojí...
Číst více

Ke stažení

Video