Terasový systém se skládá z následujících produktů:

  • Terasové profily
  • Nosná konstrukce
  • Ukončovací lišty a příslušenství

Vynikající vlastnosti

Klasické dřevo nabízí přirozený vzhled a teplou, domácí atmosféru. Ale na jak dlouho? Již po krátké době nastávají problémy: dřevo praská a ztrácí tvar i barvu. Začíná tak velké trápení a mnoho zbytečné práce s údržbou a opravami. S produkty WPC - V-PODLAHY tento problém odpadá.

Bezúdržbová terasa je snem každého majitele zahrady. Nemuset se starat o pravidelné natírání nebo olejování a jenom si užívat. To Vám poskytnou WPC (Wood plastic composit) profily , které na první pohled vypadají jako ze dřeva. WPC prkna jsou dokonalou imitací přírodního dřeva a díky obsahu kvalitního polymeru mají velice dlouhou životnost a odolnost. Kompozitní terasa dokáže uspokojit všechny Vaše požadavky na komfort a užitnou hodnotu spojenou do jednoho celku.

Právě venkovní terasy a obklady bazénů a vířivek, přístupy k jezírkům a jiným vodním prvkům na zahradě jsou po celý rok vystavené všem možným vrtochům počasí. Tuzemské dřevo je třeba impregnovat a natírat, exotické dřeviny jsou sice odolnější, ovšem v konečném důsledku také propadají zkáze a bez jejich údržby se neobejdeme. Kompozitní (Woodplastic - WPC) terasová prkna jsou přitom odolná vůči působení mrazu, vodních srážek, slunečního záření, solí a chloru, hmyzu, dřevokazných hub a plísní.

Navštivte prodejnu ve vašem okolí

Nejbližší prodejna

Zobrazit filtr