vpdolahy V

JUNIOR 60 PUR

Junior 60 PUR patří mezi to nejlepší, co dnešní segment heterogenních vinylových podlah v rolích na trhu nabízí. Složení podlahy splňuje nejpřísnější kontroly kvality nejen z hlediska parametrů odolnosti, širokého spektra užití, zejména pak v komerčním segmentu, přičemž výjimkou nezůstávají realizace ani v bytovém segmentu.

Zkušený
jako senior

I když náš produkt vystupuje na trhu pod značkou Junior, pak v praxi vás zcela jistě přesvědčí o opaku. Svými vlastnostmi se jedná o čistého a zkušeného seniora. Ať už se jedná o vysokou úroveň nášlapné vrstvy, ochranu PUR lakem s technologií HyperGuard+, kombinací 5-ti vrstev složení, rychlostí a pohodlností pokládky nebo odolností proti poškození.

Zná své
zákazníky

Díky tomu, že známe vkus a potřeby restaurací, zdravotnických a komerčních zařízení, bytových domů nebo vzdělávacích institucí, jsme připravili exkluzivně elegantní nabídku betonových, dřevěných i chipsových dekorů.

Přemýšlíme
ekologicky

Naší snahou je maximálně vracet přírodě a našemu okolí vše, co je zapotřebí k tomu, abyste se mohli těšit ze své nové podlahy Junior 60 PUR. Proto pracujeme v souladu s „eco-friendly“ myšlením a procesy. Ve spolupráci s výrobci se snažíme minimalizovat dopady výrobního procesu na životní prostředí.

Jednoduchá
a intuitivní údržba

Se zaměřením na profesionální použití s vysokou frekvencí pohybu je tato heterogenní vinylová podlaha přímo určena pro vysokou zátěž. Pro efektivní a rychlou údržbu používejte čističe a ochranné prostředky.

Konstrukce vrstev

Skvělá kombinace a propojení pěti vrstev, ze kterých je Junior 60 PUR konstruován, poskytuje ve výsledném celku velmi pevnou a ucelenou konzistenci nejen mezi jednotlivými vrstvami, ale i v celkovém výsledku. Vrstva skelných vláken zároveň zaručuje rozměrovou stabilitu a vysokou odolnost proti protlaku. Navíc díky ochraně HyperGuard+ PUR bez problémů odolává škrábancům, skvrnám, vlhkosti a jiným druhům případného poškození podlahy i při tom nejvyšším možném provozním zatížení.

1 Polyurethanová vrstva HyperGuard+

Speciální technologie systému ochrany HyperGuard+ a samotné aplikace PUR laku poskytuje podlaze nejen velmi příjemný a reálný vzhled, ale také úspěšně brání před běžnými poškozeními – skvrnami, škrábanci nebo pronikající vlhkosti.

2 Nášlapná vrstva

Nášlapná vrstva o tloušťce 0,6 mm je vysokou zárukou úrovně ochrany i při vysoké formě provozu.

3 Dekorační fólie

Vybrat si můžete z 9 dekorů betonu, 3 reálných dekorů dřeva nebo 2 chipsových vzorů.

4 Vrstva skelných vláken

Díky skelnému vláknu je materiál velmi kompaktní a poskytuje rozměrovou stabilitu.

5 Podklad o extrémně vysoké hustotě  a pevnosti

Díky němu tvoří Junior 60 PUR kompaktní celek, který s ohledem na možnosti filtruje nerovnosti, poskytuje příjemný kročejový útlum a rovněž vyniká svou vysokou kvalitou zpracování a odolnosti.

Elegance
a moderní styl

Výběr naší kolekce jsme koncipovali v plynulé propojení elegance a moderního stylu. Vybrat si tak můžete z celkem 9 dekorů betonu, 3 dekorů dřev a 2 variant chipsů.

Možnosti
vzorování

Ruční vzorník
dekor
betonu
PADUA 99
PADUA 99
PADUA 96
PADUA 96
PADUA 91
PADUA 91
PADUA 28
PADUA 28
PADUA 66
PADUA 66
PADUA 56
PADUA 56
PADUA 37
PADUA 37
PADUA 32
PADUA 32
PADUA 78
PADUA 78
dekor
dřeva
TRIGLAV 30
TRIGLAV 30
VINAROS 93
VINAROS 93
SISAK 33
SISAK 33
chipsy
SONG 93
SONG 93
SONG 34
SONG 34

Technické informace

Třída zátěže 33 - 42
Celková tloušťka 2,3 mm
Nášlapná vrstva 0,6 mm
Šířka role 2 a 4 m
Délka role cca 30 m
Povrchová úprava PUR HyperGuard+
Celková hmotnost 2 200 g/㎡
Omezení skluzu R10
Podlahové topení vhodné
Odolnost na kolečkovou židli ano
Třída hořlavosti Bfl-s1
Akustický útlum 13 dB

Související články

Jak správně lepit PVC podlahu | VIDEO Podívejte se na intruktážní video, jak správně nalepit PVC podlahu. Ve videu je použito lepidlo UZIN KE 2000S...
Číst více
Čištění a údržba PVC, vinylu | VIDEO Představujeme vám 4 typy údržby podlah. Zde vám představíme čištění a údržbu elastických podlah, pomocí produktů Bona Clean R50...
Číst více
Přelakování PVC a vinylu | VIDEO Představujeme vám 4 typy údržby podlah. Na tomto videu vám ukážeme renovaci povrchu pomocí přelakování elastických podlah, za použití...
Číst více
Tarkett SUPREME PLUS - osvědčená kvalita Tarkett SUPREME PLUS - osvědčená podlaha, která Vás zaručeně nezklame! Tato PVC podlahovina je určená zejména do místností s vysokou zátěží...
Číst více

Ke stažení

Video