vpdolahy V

Experto

Podlahy pro život

Výběr nové podlahy je rozhodnutí, které ovlivní vzhled a komfort vašeho interiéru na dlouhou dobu. My ve V-PODLAHY se podlahám věnujeme více jak 30 let, jsme EXPERT NA PODLAHY a rádi vám pomůžeme vybrat ten správný typ, který je pro váš domov nejvhodnější.
Připravili jsme pro vás speciální kolekci Experto Family, která představuje to nejlepší z vinylových podlah. Vybrat si můžete, jak z lepeného provedení, tak z varianty s clickovým zámkem.

Plovoucí či lepená podlaha?

Experto Family nabízí obě řešení, která spojují maximální odolnost, rozměrovou stálost i jednoduchou údržbu. Zvolit si můžete atraktivní dekory, které jsou s technologií EIR navíc k nerozeznání od pravého dřeva.
Experto Click položí i zdatný kutil, výhodou je, že podlaha je připravena k užití bezprostředně po jejím položení. Lepené provedení Experto LVT má 2x nižší hmotnost, takže tolik nezatěžuje stropní konstrukce. Výhodou je také jednodušší výměna poškozených podlahových dílců.
Správná volba záleží vždy na konkrétních podmínkách instalace podlahy a vašich preferencích.

A co cena?

Cenově jsou obě řešení vinylové podlahy srovnatelná. Platí to v případě, pokud se rozhodnete plovoucí podlahu Experto Click SPC položit svépomocí - zvládne to i zkušený kutil. Pokládku lepené vinylové podlahy Experto LVT musíte svěřit zkušenému podlaháři. A toho vám rádi ve V-PODLAHY doporučíme. Cena pokládky LVT dílců zahrnuje nejen práci, ale také spotřebu materiálu, jako je např. lepidlo.
Srovnání nákladů je pouze orientační, závisí na mnoha okolnostech, jako je např. kvalita podkladu a vašich preferencích.

Experto Click
SPC 50 plus a SPC 50

vydrží hodně

Rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 plus a Experto Click SPC 50 se chlubí vysokou odolností díky pevnému jádru z minerálního kompozitu a pořádné nášlapné vrstvě. Dokonale obstojí v domácnosti i komerčních prostorech s nižší zátěží. Tyto kolekce přináší do interiérů ty nejpopulárnější přírodní dekory, které perfektně zapadnou do každého interiéru.

Experto LVT
55 a 30

odolnost a elegance

Lepené vinylové podlahy Experto LVT 55 a Experto LVT 30 spojují unikátním způsobem odolnost a elegantní zpracování. Jsou tak skvělou volbou pro každou domácnost! Nové řady Experto LVT 55 a 30 vynikají propracovaným designem, který je téměř k nerozeznání od dřevěných desek a jsou tak předurčeny k tomu, aby byly premiantem mezi vinyly.
Lepené provedení Experto LVT nabízí 2x nižší hmotnost, díky tomu příliš nezatěžuje podlahové konstrukce. To se hodí především při pokládce v patře. Zároveň je jednodušší i případná výměna poškozeného dílce.

Odolnost
Rozměrová stálost
Design
Hmotnost
Úprava podkladu
Domácí kutil
Pokládka
Zkušený podlahář
Vyřešte novou podlahu s Expertem. Ušetříte čas i peníze.

Produkty Experto Family exkluzivně nakoupíte na našich prodejnách a v síti v-point.

K nerozeznání od přírodních materiálů nejen na pohled ale i na dotek

Podlahy Experto Family vynikají svou reálnou strukturou a unikátním povrchem. Díky inovativní technologii povrchové úpravy EIR i ty nejdrobnější detaily nejen uvidíte, ale i ucítíte na dotek. Letokruhy či suky tak získávají u těchto podlah zcela nový rozměr.

Ještě věrnější vzhled přírodní dřevěné podlahy

Velkorysé formáty lamel dřevěných dekorů podlahy Experto Click SPC 50 plus a Experto LVT 55 jdou ruku v ruce s aktuálním trendem, který v interiérech prosazuje rozměry klasických dřevěných fošen. Díky tomu působí podlaha ještě věrohodnějším dojmem a propůjčuje interiéru osobité kouzlo.

Zdravotní nezávadnost
doložená certifikáty

Doma by se každý z nás měl cítit především bezpečně, proto jsme si na zdravotní nezávadnosti podlah z řad Experto Family dali skutečně záležet. Podlahy Experto Family se mohou pochlubit certifikáty GREENGUARD Gold, Indoor Air Comfort, Indoor Air Quality, které patří k těm nejpřísnějším, takže se o zdraví své ani vašich blízkých bát nemusíte.

Nejoblíbenější dekory

Výběr dekorů je „nekonečný“. Vybrali jsme pro vás ty, které jsou dlouhodobě nejoblíbenější v souladu s aktuálními trendy.

Originální lišty

Záruka perfektního vzhledu

Pro plynulý a maximálně elegantní přechod mezi podlahou a stěnami, najdete v naší nabídce vhodné lišty pro každý dekor z řad Experto Family. Lišty mají úzký profil a jsou tak vhodné i za nábytek. Vše si můžete na našich vzorkovnách, vzornících prohlédnout a rozhodnout se pro tu nejvhodnější kombinaci.

Chcete se dozvědět více o podlahách Experto Click SPC a LVT?

Experto Click SPC 50 a SPC 50 plus Rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 je volně pokládanou podlahou v dílcích, která se vyznačuje praktickým velkým formátem, kvalitními zámky a integrovanou podložkou.
Číst více
Experto LVT 55 a 30 Lepené vinylové podlahy patří mezi velmi oblíbené podlahové krytiny, díky řadě jejich výhod, kam patří unikátní design a odolnost. Kolekce Experto LVT 55 a Experto LVT 30 dávají těmto výhodám kuchyni pak PVC podlaha. ...
Číst více

Video