Virtuální realita
na vašem zařízení!

Čištění a údržba PVC, vinylu | VIDEO

Představujeme vám 4 typy údržby podlah. Zde vám představíme čištění a údržbu elastických podlah, pomocí produktů Bona Clean R50 a Bona Clean R60. Díky pravidelné údržbě můžete prodloužit životnost, kvalitu a odolnost vaší podlahové krytiny.

VIDEO 1: ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA PVC, VINYLU

Podívejte se na video, které zachycuje postup správného čištění a údržby elastických podlah.

Klíčem ke krásnému vzhledu podlah je pravidelný úklid a údržba. Bona nabízí čisticí prostředky pro efektivní čištění podlah, které jsou šetrné k povrchu a nemají negativní vliv na životní prostředí. Rychlé a okamžité řešení s vynikajícím výsledkem pro krásné, čisté podlahy.

POSTUP ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBY ELASTICKÝCH PODLAH

Čištění: Vyčistěte podlahu suchou metodou. Odstraňte volné nečistoty vysáváním nebo zametáním. Pro běžné znečištění nařeďte Bona Clean R50 v poměru 50 ml na 10 litrů vody. Vyčistěte podlahu mopem. Pro silně znečištěné plochy nařeďte Bona Clean R50 v poměru 250 ml na 10 litrů vody. Vyčistěte podlahu mopem. Pokud budete ředit přípravek ve vyšším poměru, než je 150 ml na 10 litrů vody, pak je nutné povrch krytiny neutralizovat čistou vodou a nechat vyschnout. Bona Clean R50 je vhodný i pro použití v čisticích strojích typu Bona Power Scrubber.

Údržba: Pro běžné znečištění nařeďte Bona Clean R60 v poměru 50 ml na 10 litrů vody. Setřete podlahu mopem. Pro silně znečištěné plochy nařeďte Bona Clean R60 v poměru 250 ml na 10 litrů vody. Vyčistěte podlahu mopem. Poté nechte povrch zaschnout. Podlaha je vyčištěna a ošetřena.

STÁHNĚTE SI NÁVOD K ÚDRŽBĚ ELASTICKÝCH PODLAH: ZDE

KNIHOVNA VIDEÍ NA YOUTUBE ZDE: Odkaz

Pokud jsou vaše elastické podlahy (PVC, vinyl, linoleum, guma apod.) bez lesku, vykazují fleky, silné opotřebení, pak je pro vás vhodný jiný typ ošetření povrchu. Čtěte více níže a dále se informujte u svého prodejce.

VIDEO 2: HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ PVC, VINYLU

Časem každá podlaha ztrácí lesk. Řešením je hloubkové strojové čištění v kombinaci s efektivním přípravkem, pro navrácení původního vzhledu podlahy. Pro silně opotřebované podlahy, flekaté. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=z5gqGo2d_qg

VIDEO 3: OCHRANA POVRCHU PVC, VINYLU

Pokud podlaha vykazuje matný vzhled, můžete ji snadno navrátit lesk ochrannou vrstvou leštěnky, která prodlouží životnost elastické podlahy. Pro oživení povrchu podlah. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=mf9cds1DtHY

VIDEO 4: PŘELAKOVÁNÍ PVC, VINYLU

Systém nabízí efektivní alternativu, jak rychle obnovit původní vzhled podlah a prodloužit jejich životnost a odolnost. Pro poškozené a silně opotřebované podlahy. Podívejte se na video ZDE: https://www.youtube.com/watch?v=9nwd89QDd5E

    Pravidelnou údržbou dosáhnete redukce bakterií na Vaší podlaze!