Virtuální realita
na vašem zařízení!

Zkuste novou kolekci Trend Selection od značky Egger!

Následovat trendy je jednoduché a účelné. Chcete-li více, zkuste novou kolekci Trend Selection od značky Egger!

Ačkoli v posledních letech celkově v interiérech dominují podlahy v přírodních dekorech s jednoduchými elegantními dekory, je načase žít podle svého! Nebojte se kombinovat a vytvářet si vlastní originální vzhled vašeho interiéru. Fantazii se meze nekladou!

Kolekce Trend Selection

Nová kolekce Trend Selection od značky Egger je souborem třech odlišných nápadů, jak odlišit váš interiér od zažitého stereotypu nejen českých interiérů. Buďte kreativní a nebojte se různých kombinací či kontrastů, které vašemu domovu vdechnou nový život.

Kombinujte s radostí

Díky kolekci laminátových podlah Creative Functions nyní můžete kombinovat různé dekory podlah, a to nejen jejich odstíny, ale i různé imitace materiálů. Skvěle tak oddělíte různé zóny jinak uceleného prostoru. Snadno tak vymezíte svůj pracovní kout v obývacím pokoji, či opticky rozdělíte jídelnu a kuchyni. Představte si, jak jednoduše nyní rozčlěníte prostory třeba ve vašem loftu nebo v open space kancelářích.

Když chcete, aby vše ladilo

Určitě to znáte, snažíte se, aby podlaha ladila k vašemu stávajícímu nábytku či naopak a pořád se vám to nějak nezdá. S tím se už trápit nemusíte. Egger přináší módní řadu laminátových podlah a nábytku, které jsou dokonale sladěné! Záleží jen na vás, zda chcete, aby podlaha ladila s celou nábytkovou sestavou nebo si zvolíte kombinaci s dalšími odstíny či materiály. Nebojte se a buďte kreativní!

Příliš malý či extrémně velký prostor? S Pure Solids žádný problém!

Už se nemusíte při výběru dekoru vaší nové podlahy omezovat, jak by daný formát lamel vypadal ve vašem interiéru. Laminátové podlahy z kolekce Pure Solids díky pěti rozdílným velikostem dokonale zapadnou do různě velkých prostor a vykouzlí tak útulný interiér.

Každá je jiná, ale i tak mají mnoho společného

Ačkoli se od sebe kolekce svými dekory a formáty liší, základní hodnoty laminátových podlah Egger byly zachovány. Těmito hodnotami je pevnost, odolnost, snadná údržba i pokládka, a to při zachování velmi příznivé ceny.