Virtuální realita
na vašem zařízení!

Vinylové dílce - Forbo Allura DR04

Vážení zákazníci,

s radostí vám přinášíme moderní skladovou kolekci FORBO ALLURA DR04, která u nás v této době představuje jistotu dostupnosti. Proto jsme také vybrané dekory prioritně zařadili do programu SERVIS 48h.

Luxusní vinylové dílce Forbo Allura Dryback vynikají vysokou kvalitou a snadným použitím. Jsou skvělým řešením k pokládce celoplošným lepením. Nabízí maximální jistotu, funkčnost a nekonečné možnosti designu.

V kolekci je celkem 12 dekorů, jež prezentují kontrastní i čisté vzory dřeva. Oceníte u nich reálný embossing, který jim dává jedinečnost a pocit masivní dřevěné podlahy.
V kolekci je zařazeno také 7 dekorů v provedení XXL velikostí lamel (2 dekory v provedení 1800 x 320 mm a 5 dekorů s rozměrem 1500 x 280 mm), které jsou dostupné pouze na objednávku.

Pro zjištění více informací, obdržení ručního vzorníku, osobního prohlédnutí kolekce či vyhotovení nabídky se neváhejte obrátit na naše obchodní zástupce nebo nejbližší prodejnu. Celou kolekci lepeného LVT v dílcích FORBO ALLURA DR04 naleznete rovněž na našem webu a velkoobchodní zákazníci v B2B eshopu.

Zkombinujte maximální funkčnost lepeného LVT se skvělými designovými možnostmi řady Dryback! Užijte si jejich jedinečnosti!

Výhody:
• moderní a trendy dekory,
• reálný embossing dle druhu dřeviny,
• 12 skladových dekorů (z toho 5 dekorů naleznete v programu SERVIS 48),
• vyvzorováno v prodejní síti V-PODLAHY,
• maloobchodní cena 650,- Kč s DPH/m2.