Virtuální realita
na vašem zařízení!

Vinylová podlaha v dílcích AVVIO, vítěz v poměru cena/kvalita - kolekce 2023

Vinylová podlaha v dílcích AVVIO, vítěz v poměru cena/kvalita, představuje novou kolekci pro rok 2023

Od 1. června 2023 rozšiřujeme naši nejoblíbenější kolekci AVVIO z řady heterogenních LVT podlah. Nově budou v nabídce 4 přírodní dřevěné dekory, celkem si tak můžete vybírat z 10 motivů, které jsou díky svému nadčasovému vzhledu skvělou volbou pro každý interiér.

Čím nové dekory vynikají?

Nové dekory Sebastian oak 22360, 22301, 22256 a Somerset oak 22311 vynikají propracovanými detaily dřevěné kresby s přirozenými chladnějšími odstíny. Ty skvěle ladí nejen s aktuálním minimalistickým stylem, ale i s dalšími oblíbenými trendy interiérového vybavení. Přijďte si tyto nové dekory prohlédnout ještě dnes!

Co vám nová kolekce AVVIO 2023 nabízí?

Stěžejní vlastnosti, mezi něž patří výhodná cena, vhodnost do mírně vlhkého prostředí, odolnost proti poškrábání a oděru, nenáročná údržba, ale i vhodnost pro podlahové vytápění stále zůstávají. Těšit se můžete i na garanci 12 let pro bytový sektor, která dokazuje dlouhou životnost a odolnost i při velmi příznivé pořizovací ceně 508 Kč/m2.

Díky jednoduché manipulaci s jednotlivými dílci podlahy, patří mezi výrazné výhody i možnost výměny poškozeného dílce, aniž byste museli podlahu celou složitě rozebírat. Stačí si jen koupit pár dílů do zásoby.