Virtuální realita
na vašem zařízení!

V-WOOD - nová kolekce dřevěných podlah

Nechte se okouzlit novou kolekcí dřevěných podlah V-Wood

Nová kolekce dřevěných vrstvených podlah V-Wood přináší více než tři desítky dekorů, ze kterých si vybere skutečně každý. Nechybí tradiční motivy dřevěných masivních podlah, ani stále populární vzory rybí kosti. Ať už máte rádi klasiku nebo moderní minimalistický styl kolekce V-Wood přináší řešení pro každý dům či byt. Užijte si hřejivý dojem při pochůzce na boso a příjemnou vůni dřeva.

Tradiční materiál s řadou šikovných inovací

Vrstvené dřevěné podlahy V-Wood jsou tvořeny 3 vrstvami ušlechtilého dřeva, odolávají tak lépe vlhkosti než masivní dřevěné podlahy. Křížová struktura jednotlivých vrstev výrazně snižuje rizika bobtnání nebo sesychání dřeva a zároveň eliminuje i riziko vrzání jednotlivých podlahových desek. Protitahová vrstva se totiž stará o mimořádnou rozměrovou stálost dřevěné podlahy.

Díky této unikátní konstrukci dřevěné podlahy V-Wood bylo dosaženo velmi nízké konstrukční výšky podlahy a tím byl snížen i tepelný odpor. Podlahy V-Wood tak jsou na rozdíl od klasických masivních dřevěných podlah vhodné i pro podlahové vytápění, a to prostřednictvím teplovodního potrubí i elektrické rohože.

Volte podlahu maximálně šetrnou k přírodě

Výroba dřevěných podlah V-Wood je maximálně šetrná k přírodě, a to nejen z důvodu, že se jedná o udržitelný zdroj, ale hlavně z důvodu, že je dřevo využito na 100 %. Odpad včetně kúry, který při výrobě podlah vzniká, je dále využíván k výrobě dřevěných pelet nebo mulčovací kúry pro naše zahrady. Navíc i likvidace podlahy po desítkách let užívání životní prostředí nezatíží.

Lepit nebo ne? Volba je jen na Vás!

Další nespornou výhodou dřevěných podlah V-Wood je skutečnost, že je tato dřevěná podlaha vybavena clickovými zámky. Pokládat ji tak můžete stejně jako plovoucí podlahu bez lepení. To samotnou pokládku výrazně usnadní a zrychlí.

Vrstvené dřevěné podlahy V-Wood navíc disponují i finální povrchovou úpravou, díky tomu jsou ihned po pokládce připraveny k pochůzce.

Nepřeberné množství dekorů, kde je každá deska originál!

Kolekce V-Wood přináší širokou škálu dekorů ze dvou druhů dřeva, ale i řadu formátů a povrchových úprav. Jistě tak najdete kombinaci, která bude pomáhat utvářet pohodovou atmosféru vašeho domova. Jelikož je tato podlaha přírodní, je každá deska originál, přeci jen žádný kousek stromu není stejný. Můžete si tak být jistí originálním vzhledem. Odstíny dřeva se pak přirozeně liší i v ploše, což dodává interiérům skutečně neotřelý vzhled.

Ilustrační obrázek dekoru: Dub Various 1WG000740