Virtuální realita
na vašem zařízení!

AKCE V-PIVO JIŽ UKONČENA

Osvěžte se v parných dnech V-PIVEM v naší letní akci s LVT podlahami

Za každá 3 odebraná balení našich nejprodávanějších vinylových podlah v dílcích VEPO, AVVIO nebo Ultimo LVT 55 získáte v období od 1. 7. do 31. 8. 2023 vydání zásob jednu plechovku V-PIVA jako dárek. Nakupte za skvělé ceny osvědčené premianty z naší nabídky!
AKCE JE UKONČENA 18.10.2023.

AVVIO

Vinylová podlaha AVVIO nabízí skvělý poměr ceny a kvality. AVVIO je oblíbenou volbou pro domácnosti a komerční prostory s mírnou zátěží. Vinylové dílce AVVIO věrně imitují dřevo, jsou vhodné do mírně vlhkého prostředí a velmi dobře odolávají poškrábání a oděru.

AVVIO můžete zakoupit za výhodnou cenu 420 Kč/m2 bez DPH.

VEPO

Vinylová lepená podlaha VEPO je složena z několika vrstev, včetně vložené skelné mřížky, která zaručuje stabilitu výrobku. Nášlapná vrstva o tloušťce 0,4 mm je opatřena dekorem, který reálně imituje přírodní materiály. Povrch má navíc PUR vrstvu, která zvyšuje její odolnost a usnadňuje údržbu. VEPO je vhodné i pro podlahové vytápění. Zárukou skvělých vlastností je poskytovaná garance 10 let pro bytové prostory.

Vinylovou podlahu VEPO nabízíme za přívětivou cenu 539 Kč/m2 bez DPH.

Ultimo LVT 55

Vinylové podlahy Ultimo LVT 55 jsou vhodná do domácností i do středně vytížených komerčních prostor. Díky garanci 20 let pro bytovou zátěž a 10 let pro komerci máte jistotu, že vám podlaha vydrží mnoho let. Povrch je odolný proti poškrábání, tlumí kročejový hluk, není náročný na údržbu a výborně tepelně izoluje. Tento vinyl je vhodný také pro podlahové vytápění.

Naši nejodolnější lepenou vinylovou podlahu v dílcích můžete stále zakoupit za skvělou cenu 553 Kč/m2 bez DPH.

Akce platí pouze na pobočkách V-PODLAHY a při nákupu v e-shopu vpodlahy.cz, nevztahuje se na objektové slevy a speciální cenové nabídky. Dárek obdržíte při odběru podlah a je určen osobám starším 18 let.