Virtuální realita
na vašem zařízení!

Už i Pepa Libický doporučuje naše podlahy!

V minulých dnech byl spuštěn nový web vodpodlahy.cz, kde si profesionální český kutil Pepa Libický posvítil na naše rigidní podlahy. Na tomto webu najdete velmi obsáhlé informace o tom, jak s rigidními podlahami pracovat, jaké mají výhody a co opravdu znamenají pro zákazníka.

Kdo je Pepa Libický?

Pepu Libického zná asi každý kutil, jen si hned jméno nepropojí s hlasem z rádia nebo s tváří z televizních obrazovek nebo streamovacích služeb.

I když se před kamerou pohyboval už jako kluk, později se rozhodl věnovat řemeslu a vystudoval stavební průmyslovku. Zjistil, že má rád oba obory, a to jak řemeslo, tak i showbyznys, hledal tak vhodný způsob, jak tyto dva obory propojit.

Kromě úspěšného televizního pořadu „Kutilové“, na jehož úspěch navázal po letech s pořadem „Kutil Adam“, můžete Pepu znát z jeho YouTube kanálu „Zlaté české ruce“ a z online televize Prima DOMA, kde má hned několik relací. Velmi populární je mezi nimi pořad „Libovky Pepy Libického“, což je moderně laděný pořad pro domácí kutily.

Co vám web vodpodlahy.cz přináší nového?

Na tomto webu vám právě Pepa Libický ukáže, jak využít výhody rigidních podlah v praxi a jak s nimi pracovat. Všechny informace, které už jste možná někde četli, vám předloží v přívětivější formě, ale hlavně i pomocí video ukázek, jak s vinylovými rigidními podlahami pracovat. První díl jste již mohli vidět nejen na webu vodpodlahy.cz, ale i přímo na Prima DOMA.

Nejen nová videa, ale i články bude Pepa na na web přidávat postupně a můžete se na ně nechat upozornit třeba e-mailem, stačí zanechat kontakt zde. Na nové příspěvky vás budeme samozřejmě informovat i novým seriálem příspěvků na našich sociálních sítích.

Tak se na to pojďte podívat!