Už i maminky a děti baví čištění podlah!

Bona Spray Mop

Každý z nás to zná – úklid. Jakmile chceme mít čistou domácnost, bez úklidu se neobejdeme.

Zaměřme se na podlahu. Používáte kvalitní čistící prostředky, které jsou vhodné pro vaši podlahu, zvláště pokud máte dřevěnou podlahu? Ne každý čisticí prostředek a utěrka zastává správnou funkci. Pokud používáte kyblík s vodou, v němž neustále máčíte hadr, na podlahu nanášíte pouze špínu, kterou pak roztíráte po celé podlaze. Pak nacházíte na podlaze nepěkné skvrny nebo zvlněnou nabobtnalou nevzhlednou podlahu.

Co s tím? Poradíme vám.

Ať už používáte jakýkoliv čisticí prostředek, ne všechny, které se objevují na trhu, obzvláště pak levné univerzální saponáty skutečně fungují.

My vám nabídneme více. Podlahám se věnujeme již od roku 1919 a nabízíme vskutku ty nejlepší čistící prostředky prvotřídní švédské kvality. Nejen že se zaměřujeme na profesionální údržbu podlah, kde se kladou nejpřísnější nároky na kvalitu a funkčnost, ale také nabízíme produkty pro koncového zákazníka, kde chceme mít jistotu, že vaše děti, i domácí mazlíčci nenesou žádné riziko ohrožení zdraví. Proto naše čistící produkty získaly certifikaci Green Guard. V roce 2015 jsme porazili 11 evropských konkurentů v testování nejlepšího produktu k čištění dřevěných podlah. Test prokázal, že jsme nejlepší. Bona Spray Mop je jedničkou na trhu v oblasti čištění podlah.

Abychom pomohli maminkám a jejich dětem, aby se aktivně zapojily do úklidu, stali jsme se sponzorem dětské literatury – leporela. V balení Bona Spray Mopu nyní hledejte leporelo (pouze v limitované edici).   


Zdroj: www.bonaspraymop.cz