Virtuální realita
na vašem zařízení!

Rigidní SPC podlahy do koupelny i obýváku

Jestliže hledáte podlahu, která vydrží velkou zátěž, ale i vlhkost, je vhodné se zamyslet nad pořízením rigidní vinylové SPC podlahy. Kvalitní typy SPC podlah si totiž poradí s obojím. Mezi ně se řadí i horká novinka na českém trhu rigidní vinylová SPC podlaha Experto Click SPC 50 a rozšiřující produkt Experto Click SPC 50 plus, které představují ve své nabídce V-PODLAHY.

Spojení mnoha výhod do jednoho výrobku

Původní vinylové podlahy měly drobný nešvar, a sice že u nestíněných francouzských oken docházelo k jejich smršťování a roztahování v reakci na prudké změny teplot. Tato nevýhoda je s dnešními rigidními vinylovými SPC podlahami eliminována na minimum. Zkratkou SPC se dnes označují rigidní podlahy, které mají jádro lamely tvořené vápencovým nebo minerálním práškem, jež je spojen kompozitem. Proto dnes dosahují rigidní vinylové SPC podlahy tvarové stability i při proměnlivých podmínkách.

Experto Click SPC 50 - dekor Dub Toledo

Tak jako ostatní rigidní vinylové SPC podlahy vyniká Experto Click SPC 50 spolu s Experto Click SPC 50 plus svou vlhku odolností. Což ji předurčuje i jako vhodnou podlahu do koupelny, kde se však použití rigidních vinylových SPC podlah nedoporučuje v oblasti sprchových boxů.

Díky velmi elegantnímu zpracování a módním přírodním dekorům jsou vinylové SPC podlahy vhodné do všech prostor ve vašem domě. Dokonce i do těch s nejvyšším provozem jako je obývací pokoj nebo kuchyně. Vždy záleží především na tloušťce nášlapné vrstvy. Právě u výše zmíněné kolekce je nášlapná vrstva 0,5 mm, která už zvládne drápky domácích mazlíčků, ale i zatížení od kolečkové židle.

Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus V-PODLAHY zařadily do své unikátní kolekce vinylových podlah Experto FAMILY, která nabízí ideální řešení pro každou domácnost, ať už preferujete plovoucí nebo lepené provedení nové podlahy.

Současné rigidní vinylové SPC podlahy si zachovaly především voděodolnost, barevnou stálost a jednoduchou údržbu. Právě kvůli tomu jsou oblíbené i jako podlahová krytina do dětského pokoje nebo vstupní haly. S řadou rigidních podlahovin Experto Click získáte nádhernou podlahu, která se stane ozdobou vašeho interiéru na velmi dlouho dobu. To dokazuje i garance 30 let pro bytový a 10 let pro komerční sektor.

Jaké výhody vám garance přináší? 

Garance, kterou V-PODLAHY na vybrané výrobky poskytují, znamená, že během stanovené lhůty nebude podlaha vykazovat výrobní vady ani známky opotřebení, za předpokladu, že bude dodržen návod k instalaci i údržbě. Díky tomu máte jistotu, že si můžete krásu a užitné vlastnosti nové podlahy užívat po dlouhá léta! Podrobnější informace o garančních podmínkách naleznete zde.

ZAJÍMAJÍ VÁS DALŠÍ INFORMACE?
↓ OBRAŤTE SE NA NÁS ↓