Virtuální realita
na vašem zařízení!

Nové akční dekory Experto Click SPC 50

Rigidní vinylová podlaha Experto Click SPC 50 je stále prodejním hitem. Od srpna nové dekory s akční 20% slevou.

Zájem o rigidní SPC vinylovou podlahu Experto Click SPC 50 je i v letních měsících stále veliký, nejvíce se prodávají dekory s akční slevou 20%. Rozhodli jsme se proto naši nabídku obměnit a od 1. 8. 2023 si bude možno za zvýhodněnou cenu 678,-Kč/m2 bez DPH pořídit další krásné dekory, které odpovídají současným trendům v interiérových návrzích.

Dřevěné dekory stále vedou

I v letošním roce jsou stále nejpopulárnější dřevěné dekory, kde proti sobě stojí dva vyrovnané protipóly. Vysoké oblíbenosti se těší dřevěné dekory se žlutými tóny, zároveň však roste i popularita přírodně hnědé. Ta dodává každému interiéru nádech zemitosti a hlubšího propojení s přírodou.

V souladu s těmito trendy najdete v naší zvýhodněné nabídce dekory Dub Grosseto a Dub Cordoba, které budou slušet každému interiéru!

V koupelnách dominují podlahy s dekory kamene a dlažby

Nejen v koupelnách, ale i vstupních chodbách jsou stále oblíbenější dekory podlahy, které mají věrohodný design kamene a dlažby. Nově jsme proto do akční nabídky zařadili Dlažbu Prato z kolekce Experto Click SPC 50 plus. Ta vyniká nejen svým unikátním designem, ale i formátem 620 x 310 mm a sleduje tak aktuální trend, kdy jsou v koupelnách, chodbách či v kancelářích v oblibě velkoformátové dlaždice.

Experto Click SPC 50 a 50 plus můžete nakoupit na e-shopu ZDE.

Akce platí do odvolání nebo vyprodání zásob na prodejnách V-PODLAHY, našem e-shopu a u obchodních partnerů!

Článek publikován 28.7.2023