Virtuální realita
na vašem zařízení!

Prodej firmám, živnostníkům i koncovým zákazníkům stále pokračuje!

Informace pro VELKOOBCHODNÍ PARTNERY:

Vážení zákazníci,

prodej velkoobchodním partnerům, jako jsou firmy nebo živnostníci, i přes vyhlášení nouzového stavu a přijetí kritických opatření ze strany státu, ze dne 14. března 2020, č. 211, u nás stále pokračuje v režimu, o kterém se dočtete níže nebo z informací uvedených na našich internetových stránkách.

Velkoobchodní partneři dle našich doporučení a interních nařízení musí:

  • vykonávat objednávky skrze telefon či e-mail, ve velmi výjimečných případech osobní návštěvou, a to pouze na základě výslovného souhlasu vedoucího příslušného střediska společnosti V-PODLAHY, s.r.o.,
  • nahlásit čas osobního vyzvednutí zboží u nás na pobočce, které pro Vás bude předem a pohodlně připraveno o odběru spolu se všemi náležitými dokumenty,
  • striktně apelujeme na používání ochranných pomůcek dýchacích cest (roušky, respirátory, šátky či jiné) a omezení kontaktu s našimi zaměstnanci pouze v nezbytně nutných případech,
  • doporučujeme bezhotovostní platební styk,
  • naši zaměstnanci jsou pro Vás k dispozici každý všední den od 7.00 – 15.30 hodin.

Pokud budete potřebovat poradit telefonicky, pak se prosím obraťte na konkrétní středisko v blízkosti Vašeho bydliště, nebo se obraťte na naši infolinku +420 800 505 059 v čase 7:00 - 15:30 hodin.

Děkujeme Vám za součinnost v nastalé situaci. Pevně věříme, že se celý stav brzy vyřeší.

Informace pro MALOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍKY:

Vážení zákazníci,

naše maloobchodní prodejny jsou všechny z důvodu vyhlášení nouzového stavu a přijatých kritických opatření České republiky ze dne 14. března 2020, č. 211, až do odvolání uzavřeny.

V případě jakýchkoliv dotazů prozkoumejte naše oficiální internetové stránky www.vpodlahy.cz, kde naleznete podlahový konfigurátor nebo i výprodejový e-shop. Běžný e-shop pro Vaše nákupy spustíme v nejbližší době.

Pokud budete potřebovat poradit telefonicky, pak se prosím obraťte na konkrétní středisko v blízkosti Vašeho bydliště, nebo se obraťte na naši infolinku +420 800 505 059 v čase 7:00 - 15:30 hodin.

Děkujeme za Vaši přízeň.