Virtuální realita
na vašem zařízení!

Proč jsou laminátové podlahy populární i v roce 2023?

Laminátové podlahy jsou stálicí nejen v českých domácnostech. Za jejich oblíbeností stojí široká škála výhod - především ideální poměr kvality a ceny.

Co vlastně lidé od podlah v roce 2023 očekávají?

Základními požadavky samozřejmě zůstává snadná údržba, rychlá a jednoduchá pokládka, dlouhá životnost a vhodnost pro podlahové vytápění.

Odpovědí na všechny výše uvedené požadavky jsou laminátové podlahy od německého výrobce Egger, včetně nejprodávanější řady E-Motion CLIC it 8/32. Díky jejich odolnosti jsou skvělou volbou nejen pro bytový sektor, ale i pro středně zatěžované komerční prostory jako jsou malé a střední kanceláře.

Za vysokou odolností podlahy E-Motion CLIC it 8/32 stojí nejen konstrukce z dřevovláknité HDF desky a vrchní vrstvy laminátu s dekorativním potiskem, ale především odolná krycí vrstva. Podlaha je tak chráněná před ostrými podpatky, drobnými kamínky a nečistotami. Vyznačuje se rovněž vysokou zatížitelností, stabilitou, snadnou údržbou a montáží. Je velmi kvalitní a ekologická.

Narůstá i potřeba jít se současnými interiérovými trendy

I v roce 2023 zůstává v popředí především přirozenost, s tím se pojí vysoká poptávka po přírodních dekorech a v různých barevných paletách. Mimořádné oblíbenosti se těší laminátové podlahy s V-spárou, která umocňuje vzhled tradiční prkenné podlahy, jíž samozřejmě disponují i nejprodávanější laminátové podlahy společnosti V-PODLAHY.

Oblíbená řada laminátových podlah nyní výhodněji a skladem

Laminátové podlahy Egger E-Motion Click it 8/32 zakoupíte i u společnosti V-PODLAHY a jejich partnerů. Nyní navíc za výhodnější cenu, která u 12 nejprodávanějších dekorů začíná na 434 Kč/m² bez DPH, všechny jsou navíc dostupné v rámci služby SERVIS 48, což zaručuje jejich rychlé dodání. 

Vydáno: květen 2023