Virtuální realita
na vašem zařízení!

Nová kolekce VEPO a FatraClick

Nové kolekce VEPO 2023 a FatraClick 2023 právě vstupují na český trh!

Inovované kolekce oblíbených vinylových podlah v dílcích VEPO kolekce 2023 a plovoucích vinylových podlah FatraClick kolekce 2023 rozšiřují nabídku V-PODLAHY. Léty ověřené, spolehlivé podlahy tradičního českého výrobce zaujmou nejen svými atraktivními dekory a odolností, ale také rozumnou cenou.

Kolekce 2023 VEPO a FatraClick přináší 20 dekorů s imitací přírodních materiálů dřeva a kamenné dlažby. Osvědčené motivy, které se dlouhodobě těší velké oblíbenosti, bylo doplněno 8 novými dekory, které sledují aktuální designové trendy v interiérových návrzích.

Vzhled se mění, výhody i rozumná cena zůstávají

Obě inovované kolekce jsou skvělou volbou pro každou domácnost, ale i komerční prostory se střední zátěží. Nášlapná vrstva 0,4 mm spolu s povrchovou PUR ochranou se postará, že podlahy obstojí v každodenním provozu na výbornou.

Praktické řešení 2v1

Díky totožným dekorům s kolekcí FatraClick 2023 je možné tyto dvě podlahy v interiéru libovolně kombinovat! Můžete tak dosáhnout stejného designu podlah v celém domě či bytě nehledě na podklad podlahy.

Kolekce FatraClick 2023 navíc přináší i dva nové dekory Dub Elbrus a Dub Jasper v nových XL formátech, se kterými je pokládka ještě rychlejší a opticky zvětší každý interiér.

Originální lišty zárukou dokonalého vzhledu

Ke všem dekorům najdete v naší nabídce originální lišty, které se postarají o plynulé a elegantní napojení podlahy na zeď.

VEPO 2023 a FatraClick 2023 nabízí řadu výhod:

  • odolné, léty prověřené kvalitní české podlahy,
  • garance životnosti 10 let pro bytový i komerční sektor,
  • velmi dobrá odolnost proti vlhkosti,
  • rozměrová a tvarová stálost,
  • zdravotní nezávadnost a 100% recyklovatelnost,
  • jednoduchá údržba,
  • řešení 2v1 díky vzájemné kombinovatelnosti,
  • vhodné pro podlahové vytápění.

Nové dekory si můžete prohlédnout na našich prodejnách a na webu!
Kolekce VEPO 2023 je v nabídce od 14. 8. 2023, FatraClick 2023 si můžete objednat od října 2023.