Virtuální realita
na vašem zařízení!

Podlaha do dětského pokoje

Děti si nejčastěji hrají na podlaze. Podlaha je místem, kde se odehrává všechno to dovádění, divoké hry, první kresby či závodiště odrážedel nebo dětských aut. Podlaha v dětském pokoji dostává zabrat více jak v obývacím pokoji či v kuchyni. Měla by být velmi odolná proti opotřebení, také dostatečně protiskluzná, v některých případech bychom si přáli, aby byla i voděodolná, měla by se snadno udržovat v čistotě a ještě, aby dobře vypadala. Také by to neměla být podlaha tvrdá, aby si dítě během divokých hrátek neublížilo. Čím měkčí materiál to bude, bude to i dobrý izolant a dítě neucítí od podlahy chlad. Posledním rozhodujícím kritériem často bývá také cena.

Laminátová podlaha

Předností laminátových podlah je nejen jejich vysoká odolnost, ale také poměrně přijatelná cena. Je dokonalou imitací dřevěné podlahy a s vhodnou podložkou pod podlahu bude působit i tepleji. Některé laminátové podlahy s označením Aqua+ nám také dovolují nechat děti ve svém pokoji experimentovat s vodou, neboť jsou odolné vůči vodě. Díky svým vlastnostem je také výborný izolant a sousedé pod vámi si tak nebudou stěžovat na hluk. Prohlédněte si například kolekci laminátů E-MOTION AQUA+.


Vinylová podlaha

Naprostým hitem posledních let je vinylová podlaha. Hodí se do celého domu, včetně dětského pokoje. Díky moderním technologiím se vinyl vyšvihl mezi přední podlahoviny a dokázal si udržet přední místo. Je totiž odolný ve všech směrech, výborný izolant, na dotek příjemný a teplý a díky povrchové úpravě také neklouže. Co Vás také přesvědčí je bohatý výběr dekorů, od dokonalé imitace dřeva po barevné vzory. Kreativitě se v rámci vinylů meze opravdu nekladou.

Mezi top vinylové podlahy v naší kolekci patři například FatraClick, který se díky spodní korkové vrstvě stává vynikajícím izolantem, WELL-Click, který odolá i vodnímu dovádění, Thermofix s nestárnoucími dekory nebo VEPO vinyl, co by dokonalá imitace dřevěné podlahy. Chcete-li dopřát dítěti opravdový luxus, sáhněte po iD Ultimate 55-70 PLUS.

Linoleum

Svou pozornost na trhu linoleum stále má, neboť je to přírodní materiál. Je velmi odolné a životnost se počítá na několik desítek let. Což ale zvyšuje její cenu a musíte to zohlednit při jejím pořízení. Jeho obrovskou výhodou je jeho variabilita a možnost kombinovat barvy. Podlaha v dětském pokoji tak může dostat jiný ráz a stane se například dokonalým dětským hřištěm. Zajímavou nabídku dekorů vhodných do dětského pokoje nabízí například Marmoleum.


Koberce

Stále oblíbenou podlahovou krytinou je koberec. I přestože se v nich usazuje prach a nečistoty a víme, že i ten nejvýkonnější vysavač jej nedokáže dokonale vyčistit, s oblibou jej dětem do pokojíčku dáváme. Důvodů je několik, a to především pocit tepla, je dobrý izolant, také docela odolný a cenově příznivý. Díky pokročilejší technologii se koberec stává vhodným také pro alergiky. Pokud zvolíte kusový koberec, uděláte možná lépe. Ten se dá totiž snadněji vyčistit nebo vyprat v pračce. Kolekce Beltia Home Vám jistě nabídne to, co hledáte.

Kolekce podlah pro děti je opravdu široká a je z čeho vybírat. Neváhejte nás navštívit a prohlédnout si je osobně.

V-PODLAHY
expert od podlahy