Novinka mezi vinylovými dílci iD Inspiration

7. listopadu 2017

Společnost V-PODLAHY uvedla na trh novou kolekci vinylových dílců iD Inspiration 55-70 a iD Inspiration Click, která je složena z atraktivní kolekce Effects a Wood.

Celkově má kolekce 33 dekorů dokonale imitující vizuál betonu, koberců a dřeva.Kolekce vinylových dílců je ideálním řešením pro bytové a komerční prostory.

Dekory iD Inspiration 55-70 jsou nabízeny v lepeném provedení a dekory iD Inspiration Click v jedinečném Click systému (zámkový spoj). Výhodou iD Inspiration Click je minimální nebo žádná úprava podkladu a instalace i na stávající podlahovou krytinu. Celá kolekce vinylových dílců je ošetřena povrchovou vrstvou Top Clean XPTM pro tvrdší povrch a snadnější údržbu. Nabízí také vysokou odolnost při každodenní zátěži, a to dokonce i v těch nejfrekventovanějších komerčních prostorech. Na materiál se vztahuje 10letá záruka pro komerční prostory a 15letá záruka pro bytové prostory.

První dojem, jak lidé vnímají prostředí domů, bytů, prodejen, restaurací a kanceláří, je ovlivněn designem. Objevte s iD Inspiration všechny nové barvy a formáty a vytvořte prostory, které podpoří image značky a pozitivně ovlivní spokojenost zákazníků.

Více o produktu iD Inspiration.