Virtuální realita
na vašem zařízení!

Otevření nové pobočky v Ostravě


V tomto roce jsme úspěšně dokončili výstavbu nové moderní haly v Ostravě, která bude sloužit zákazníkům Moravskoslezského kraje. Přestěhovali jsme zde ostravskou pobočku, která sídlila 24 let na adrese Teslova 2.
Dnes nás najdete na adrese: Hlučínská 1177 (vjezd z ulice Podkovářská). Podařilo se nám postavit vysoce funkční provozovnu s moderním skladovacím, prodejním a kancelářským prostředím, kde mají zákazníci možnost podstatně pohodlnějšího a komfortního nakupování.

Společnost V-PODLAHY působí v oblasti podlahových krytin již od roku 1994. Našim cílem je zajišťovat materiály pro podlaháře, stavební firmy i veřejnost a poskytovat služby na co nejvyšší úrovni. Požadavky zákazníků jsou zpracovány a řízeny zkušeným a profesionálním týmem školených pracovníků. Reprezentace a slušné chování jsou základními kameny naší společnosti. Velmi si vážíme důvěry všech zákazníků. V současnosti patříme mezi přední prodejce podlahových krytin na českém trhu a jsme partnerem mnoha významných tuzemských i mezinárodních společností. Nabízíme specializovaná zákaznická řešení, kompletní poradenské služby a technickou podporu. Rozmanitou škálu materiálů doplňuje řezání PVC podlah a koberců, balení materiálu, prodej a půjčovna profesionálních servisovaných strojů a nářadí. Zákazníci zde mají také možnost zapůjčení vzorků materiálů pro snadnější výběr podlahových krytin.

Přijďte nás navštívit, jsme tu pro Vás! pondělí - pátek: 7:00 – 16:30 hod.
Kontaktovat nás můžete také na telefonních číslech tel: +420 596 133 654; +420 596 134 245 mobil: +420 721 223 953
Odpovíme Vám na e-mail: vpodlahyov@vpodlahy.cz
Věříme, že otevření nové pobočky v Ostravě nám umožní komfortnější a rychlejší vyřízení Vašich požadavků a objednávek a že se u nás budete cítit dobře. Těšíme se na Vás!