Virtuální realita
na vašem zařízení!

Náš další velký úspěch

Náš další velký úspěch

Povedlo se a revitalizace našeho areálu Sandrik ve Vsetíně získala v soutěži Stavba roku 2021 cenu Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky. Rádi se s vámi podělíme o tento příběh, který začal jasnou vizí a stal se více než snem.

Samozřejmě, že se přednostně snažíme utvářet krásné a funkční interiéry našich zákazníků, ale naše zájmy jsou mnohem širší a jdou ruku v ruce s globálními cíli společnosti.

Nevystavujeme tak jen stavby na zelené louce, ale staráme se i o využití objektů stávajících. Příkladem je právě revitalizace brownfieldu bývalé vsetínské továrny Sandrik, kde se nyní nachází nejen naše Outletová prodejna, ale především prostory pro výrobu podlahových vzorků, jejich expedici, zázemí zaměstnanců a školící místo pro výuku a dílenské zpracování podlah.

Stali jsme se tak součástí výzvy „Regenerace a podnikatelské využití brownfieldů v ČR“, jehož cílem je postupná regenerace opuštěných areálů především v městských zástavbách. Není divu, protože současná rozloha brownfieldů v České republice je třikrát větší než město Plzeň. Je tedy potřeba těmto místům, které nyní obývají maximálně zašedlé vzpomínky na bývalou slávu, vdechnout nový život.

Za pomoc s realizací děkujeme

S realizací tohoto náročného projektu jsme se obrátili na zkušené a šikovné projektanty ze společnosti Pelčák a partner architekti, s.r.o., jež s námi sdíleli vizi o budoucí podobě tohoto areálu. Vlastní realizaci pak zhotovila společnost Zlínské stavby a.s. a výsledek byl naprosto dokonalý. Děkujeme Vám!

Jak se nám to povedlo, můžete posoudit sami nejen při osobním návštěvě naší prodejny, ale i v přiložené fotogalerii, která zachycuje stav předtím a potom.