Virtuální realita
na vašem zařízení!

Naprostá jednička do bytu i domu

PVC podlahy jsou stále naprostým favoritem mezi podlahovými krytinami vůbec. Splňují nároky i těch nejnáročnějších uživatelů, a to především mezi těmi nejmenšími. Dnešní technologický pokrok umožňuje PVC podlahám udržovat krok s ostatními druhy podlahových krytin. Díky tomu jsou stále v kurzu nejen u mladých rodin s dětmi, ale i u starší generace, která si pořídí domácího mazlíčka jako nejlepšího společníka.

Intense je skutečnou dominantou

Poslední novinkou PVC podlahových krytin je Intense, texturovaná podlaha evokující skutečné dřevo, do které se okamžitě zamilujete. Široká kolekce moderních dekorů osloví každého a splní i jejich nejnáročnější požadavky a očekávání. Podlaha je dokonale odolná vůči poškození a díky ochraně Extreme Surface Protection jí není možné jen tak poškrábat nebo odřít.

Intense - kvalitní podlaha

S Intense jedině bezpečně

Tato podlahová krytina je opatřena také vrstvou s mikroprotektivní ochranou, díky které se podlaha stává bezpečnou, a i po mokrém čištění není možné na ní jen tak uklouznout. Takovou podlahu ocení především starší generace nebo rodiče těch nejmenších, jež své ratolesti občas nedokážou „zpomalit“.

Ocenitelné výhody

Každá podlaha má své výhody i nevýhody, nicméně dokonalou se pro Vás stává, jakmile se stane součástí Vaší domácnosti. Mezi největší přednosti patří:

  • realistický povrch, který věrně imituje dřevěnou podlahu;
  • odolnost díky povrchové úpravě Extreme Protection;
  • snadná údržba;
  • odolnost proti vlivu kolečkové židle;
  • šířka role 3; 3,5 a 4 m (každý dekor je dostupný v rozdílných šířkách);
  • vhodná i pro majitele domácích mazlíčků;
  • 15letá garance pro bytové použití.
Intense - levná podlaha


Pozvěte přírodu domů!

Kolekce Intense obsahuje trendy dekory, které věrně imitují dřevo nebo kámen. Abyste se však přesvědčili, že je podlaha opravdu zajímavá a ta pravá i pro Vás, Váš dům či byt, zastavte se v našem showroomu a přesvědčte se na vlastní oči.

V-PODLAHY
expert na podlahy