Virtuální realita
na vašem zařízení!

Luxusní horká novinka – SPC rigidní vinyl

Naprostým hitem letošního roku se stala luxusní řada SPC rigidní vinylové podlahy. Jsou jiné, jsou dokonalé, jsou luxusní, jsou to podlahy nové generace! V čem je ale zásadní rozdíl oproti běžnému vinylu?

Pojmenujme SPC a RIGID

SPC (stone plastic composite) je označení pro nosnou desku vinylové podlahy (tzv. jádro podlahy). Nosná deska obsahuje kompozitní materiály, jako je přírodní vápencový prášek, tj. prášek z přírodního kamene), polyvinylchlorid a stabilizátor. Jádro neobsahuje změkčovadlo, díky tomu se materiál stává zdravotně nezávadný a šetrný k životnímu prostředí. SPC vrstva podlahové krytiny je stabilní, odolná, 100% vodotěsná, má vysokou hustotu a je odolná proti vtlačení.

Označení RIGID nesou právě vinylové podlahy, které mají SPC nosnou desku (jádro). Díky tomu jsou takové podlahy velmi pevné, odolné, stabilní, rozměrově stálé a vodotěsné.


Nová generace luxusu

Rigidní SPC vinylové podlahy jsou díky svým vlastnostem vhodné do domácností, komerčních a průmyslových prostor. Díky vyšší odolnosti proti statickému a valivému zatížení Vám můžeme nabídnout novou kolekci iD Click Ultimate, dokonalé řešení rigidních vinylových dílců. Ona dokonalost tkví právě v dokonalém splnění vašich potřeb i potřeb vašich nejnáročnějších klientů. Výhody předchází jakékoliv nevýhody, které snad tento produkt ani nemá. Jedinou překážkou může být jen vyšší cena. Nicméně, platíte zde za luxus, a to je přiměřené.

Reálný design i mimořádná odolnost

iD Click Ultimate Vám pomůže zkombinovat vzhled i pocit reálné struktury dřeva nebo kamene se všemi výhodami luxusních vinylových dílců. Tato technologie poskytuje mimořádnou odolnost, a proto je podlaha vhodná zejména pro oblasti s intenzivním provozem. Díky povrchové PUR úpravě je údržba i na velmi frekventovaných plochách velmi snadná.

Instalace této podlahy je také velice jednoduchá a rychlá. Lze ji položit v podstatě na jakýkoliv povrch, ať už betonový podklad s malými prasklinami nebo na původní podlahu. Pokud však bude povrch nerovný, je nutné jej tak i tak vystěrkovat.

Neobyčejné výhody

Tato podlaha je tak dokonalá především díky svým neobyčejným výhodám. Těmi jsou:

  • 100% vodotěsnost – lze ji tedy využít i do místností se zvýšenou vlhkostí (koupelny, zimní zahrady, kuchyně, technické místnosti, apod.);
  • vysoká odolnost;
  • stabilita;
  • snadná pokládka;
  • lze pokládat ihned - nepotřebují aklimatizaci v místnosti;
  • díky rozměrové stabilitě je pokládka možná i ve velkých plochách (do 400 m2) bez dilatačních spár;
  • jednoduchá údržba;
  • vhodná na podlahové topení;
  • díky integrované podložce dokonale tlumí kročejový hluk;
  • není nutná žádná podložka.

Žádná fikce, dokonalá realita

Určitě Vás všechny výhody už nyní přesvědčily a přijdete si novou kolekci prohlédnout. Zajímá Vás více informací? Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem.

V-PODLAHY
expert na podlahy