Virtuální realita
na vašem zařízení!

Koberce BELTIA

Představujeme Vám zcela novou kolekci BELTIA. Při pohledu na šířku a pestrost dekorů je zcela zřejmé, proč ji tvůrci označují jako „Queen of the carpet“ (královnu koberců). Je rozdělena na dvě řady - Home a Project. 

Řada Home vystihuje různorodost našich interiérů a nabízí více než 160 dekorů koberců. Výrazná a dominantní nebo jemná a neutrální barevnost? Vysoký vlas nebo nízký střih? Trendová nebo nadčasová varianta? Ať už potřebuje Váš domov jakýkoliv typ koberce – v řadě Home si určitě vyberete.

Hledáte-li koberec vhodný do hotelu, kanceláře, recepce nebo jiného veřejného interiéru, pak zvolte kterýkoliv z řady Project. Tyto koberce splňují nejrůznější specifické požadavky a nároky na kvalitu či estetiku. Funkce a design jde ruku v ruce!

Napadlo Vás někdy, proč jsou v hotelích koberce? Abyste se v interiéru cítili skvěle. Nyní si však pohodlí můžete užívat i doma.

Přijďte se osobně podívat do našich prodejen V-PODLAHY - koberce si budete moct "osahat" a shlédnout je na živo. S výběrem vám ochotně poradí náš tým odborníků.
Nebo zavítejte na web. Kolekce HOME & kolekce PROJECT.