Fortelock  je vinylová dlaždice se zámkem pro volné kladení

  • Fortelock Industry

Tento druh dlažby doporučujeme do míst, která se vyznačují vysokou zátěží, požadavkem na odolnost a kvalitní a rychlou pokládku a renovaci. Jejich uplatnění nalezneme zejména ve sféře průmyslu, kde se velmi často používají. Ať už se jedná o odvětví strojírenství, farmacie nebo sklady a expedice. PVC podlahy vynikají zejména díky své voděodolnosti, protiskluznosti, tlumení zvuků a chemické odolnosti.

  • Fortelock Light

Tento druh podlahy doporučujeme do míst, které nevyžadují maximální odolnost vůči zátěži, ale přesto se jedná o technické prostory. Tato podlaha je vhodná zejména do domácností – garáží, sklepů, kotelny, ale i fitness center, škol či komerčních prostor. Doporučení: Pokud víte, že při své práci používáte vysokozdvižné nebo elektrické paletové vozíky, doporučujeme sáhnout po podlaze pro nejvyšší zatížení, která lépe splní vaše očekávání.

  • Fortelock Invisible

PVC dlažba Fortelock Invisible byla navržena tak, aby splňovala i ty nejnáročnější požadavky každého uživatele. Tuto homogenní dlažbu se skrytým zámkem můžete zvolit do komerčních, občanských, obytných i skladových prostor.

  • Fortelock Decor

Tato řada obsahuje obsahuje tři produktové řady – Home, Bussines a Solid. Elegantní horní vrstva PVC je dokonale spojená se spodní vrstvou homogenního PVC. Vy díky tomu získáte odolnou, bezpečnou a estetickou podlahu. Nemusíte řešit opravu původního podkladu, Fortelock DECOR nevyžaduje žádné speciální postupy, ani úpravy. Běžně jen položíte a používáte.

Více...

Cena za m2

od 1 060 Kč s DPH

od 876 Kč bez DPH

Pro velkoobchody

Chcete odebírat ve velkém?

Typ podlahy
komerční
Vhodnost použití
průmysl
Poznámka
Více informací v technickém listu produktu.

Zde si můžete prohlédnout ukázky z realizací: 

Fortelock Invisible - kanceláře -  https://www.youtube.com/watch?v=ViqJvAH9LhY&t=1s

Fortelock Industry - sklad -  https://www.youtube.com/watch?v=zSxzgeX5zSA&t=5s

Fortelock Industry - garáž - https://www.youtube.com/watch?v=iePaYDwZqro&t=4swww.fortelock.cz

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Byl jsem seznámen se zásadami ochrany osobních údajů