Virtuální realita
na vašem zařízení!

Kam se hodí SPC podlahy?

Stavíte nebo rekonstruujete? Pak se jistě zajímáte i o správnou volbu podlahové krytiny do jednotlivých interiérů. Ještě před pár lety by byla jasnou volbou pro koupelnu a chodbu dlažba, pro kuchyni pak PVC podlaha nebo laminát. Do ostatních pokojů se volila laminátová podlaha či koberec. V posledních letech se však trendy a technické vlastnosti podlah mění a do popředí se dostávají rigid vinylové SPC podlahy. Tou je i novinka Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus.

Jaké jsou přednosti SPC podlah, a co SPC znamená?

Ačkoli jsou rigidní vinylové SPC podlahy na trhu již nějakou dobu, do povědomí zákazníků se zapisují až v poslední době. To je způsobeno jednak růstem ceny ostatních druhů podlahovin, ale také zvyšujícími se požadavky na kvalitu a odolnost podlahy. Zejména v oblasti odolnosti rigidních SPC podlah na plné čáře poráží laminátové. Technologie výroby u podlah s označením rigid vinyl SPC, spojuje to nejlepší z vlastností vinylových podlah, laminátových podlah a kamenné dlažby.

Například již výše zmíněná novinka na trhu Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus se díky své konstrukci a odolnosti zátěži hodí i do vstupní haly či obývacího pokoje. Snadná údržba a vysoká odolnost vůči vlhkosti pak dovolují použití této podlahy v kuchyni nebo koupelně, kde samozřejmě nemůže být umístěna přímo ve sprchovém koutě. A do ostatních obytných místností se pak hodí díky nádherným přírodním dekorům.

Využití vinylových SPC podlah je tak velmi široké. Hodí se totiž nejen do obytných prostor, ale podle tloušťky nášlapné vrstvy zvládnou i komerční prostory s mírnou zátěží. Díky tomu se i Experto Click SPC 50 a SPC 50 plus hodí jak do menších kanceláří, tak i prodejen. Nejenže odolává pochůzce v obuvi, ale i opakovanému přejezdu kolečkovou židlí, což je slabostí mnoha konkurentů.

Informujte se o rigidní vinylové podlaze Experto Click SPC 50 na našich prodejnách a možná se do této krytiny přímo zamilujete.

ZAJÍMAJÍ VÁS DALŠÍ INFORMACE?
↓ OBRAŤTE SE NA NÁS ↓