Virtuální realita
na vašem zařízení!

31. 1. 2020 | Upoutávka na 2. díl Jak se staví sen

Jak se staví sen – 2. díl

V-PODLAHY se budou letos objevovat v oblíbeném pořadu „Jak se staví sen“. V 8 dílech budete moci sledovat příběhy rodin, které to nemají v životě zrovna lehké. Známí designéři se jim budou snažit pomoci a kompenzovat jejich trápení podstatnou změnou jejich bydlení.

Televizní show „Jak se staví sen“ – 2. díl - uvede televize Prima v pondělí 3. února - ve 21.35 hodin.

Designéři Martina a Honza budou pomáhat paní Vyskočilové, která má 4 děti. Maminka má tři dospělé dcery a syna a bydlí v bývalé prodejně. Prostor je pro bydlení naprosto nevhodný - je tam vlhko a plíseň. Do pořadu je přihlásila nejstarší dcera, která se vdala, a až ve svém novém domově zjistila, jak šíleně s maminkou a ostatními sourozenci žili. Proto by pro ně chtěla změnu a požádala nás o pomoc.

Martina s Honzou představují novou dvojici, která spolu tvoří tým prvním rokem. Do pořadu přinášejí novou energii, kterou využívají na maximum.

Designérka Martina Pištěláková miluje svou práci. Realizuje interiéry na míru potřebám svých klientů. Přitom však nezapomíná na funkčnost prostoru a pomáhá lidem najít cestu k vysněnému bydlení, kterou by sami nebyli schopni nalézt. Tvorba interiérů pro ni představuje adrenalin, neustálé učení, emoce a kontakt s lidmi.

Ing. arch. Jan Bek vystudoval Fakultu stavební na ČVUT, obor architektura. Již při škole začal pracovat na svých projektech, kterých postupem času přibývalo. Honza pak po absolvování vysoké školy založil vlastní architektonické studio Bekarch, ve kterém se věnuje jak projektování objektů k bydlení, tak interiérové tvorbě komerčních a soukromých staveb.

Další premiérové díly vysílá TV Prima každé pondělí od 21.35 hodin.