Virtuální realita
na vašem zařízení!

Jaké lepidlo pro dřevěnou podlahu?

Silanové lepidlo Bona Titan,

to je špičková kvalita a perfektní přilnavost i bez použití penetrace.

Bona Titan – lepidlo na dřevěné podlahy. Revoluční technologie 4-násobného zesíťování Bona Titan přináší vysokou pevnost a prodlouží životnost podlahy.

Pořizujete si novou dřevěnou podlahu a zajímá vás, jaké lepidlo je nejlepší použít? Vezměte v potaz cenu krytiny a časový horizont, po který chcete podlahu bez problémů používat. Čekáte perfektní dlouhodobý výsledek? Toho dosáhnete nejen výběrem kvalitní dřevěné podlahy a správně připraveným podkladem, ale i kvalitou pokládky, tedy především dobrým výběrem lepidla na podlahy. Použití kvalitního lepidla zajistí její delší životnost, komfort při běžném používání i snadnější údržbu. Vyšší investice do kvalitního lepidla se může například i díky možnosti lepení bez dodatečné penetrace podkladu promítnout do nákladů pokládky podlahy snížením celkové ceny.

Jedničkou v současném sortimentu lepidel na dřevěné podlahy je bezesporu silanové lepidlo Bona Titan. Jedná se o převratný produkt v oblasti profesionálních podlahových lepidel, vyvinutý švédskou firmou Bona zcela novou, certifikovanou technologii pro výrobu podlahových lepidel – Bona TITAN technology. Pokud hledáte skutečně kvalitu bez kompromisů, je lepidlo na dřevěné podlahy Bona Titan tou správnou volbou.

Elasticita i vysoká pevnost

Bona Titan je tvrdě elastické lepidlo na bázi silanu a neobsahuje žádné přísady, které mohou migrovat po vytvrzení, a tím zamezí riziku zabarvení spár mezi díly podlahy. Mezi zásadní přednosti patří čtyřnásobné zesíťovaní, rychlý náběh lepicí síly a velmi vysoká pevnost v tlaku i ve smyku. Výsledkem je pevnější, silnější a dlouho trvající přilnavost, jež udrží i široké a nadrozměrné prvky dřevěných podlah bezpečně na svém místě.

Nejrychlejší pokládka

Čas jsou peníze a zbytečné prostoje při práci je rozumné eliminovat. Rychlost – to je pro Bona Titan zcela zásadní hodnota! Extrémně rychlé počáteční lepení a vytvrzování umožňuje brousit podlahu již po 12 hodinách od pokládky. V případě použití penetrace Bona R540 v kombinaci s Bona Titan je možné použít tento systém jako parozábranu.

Pevnost

Lepidlo Bona Titan splňuje normu ISO 17178 a vyniká velmi vysokou pevností, a to díky čtyřnásobnému zesíťování, které lepidlu dodává speciální Titan technologie. Má širokou možnost použití, je vhodné pro pokládku všech velikostí a typů dřevěných podlah, nabízí perfektní využití i pro nadrozměrné dřevěné prvky.

Bona Titan