Virtuální realita
na vašem zařízení!

Naše podlahy v pořadu Jak se staví sen

V-PODLAHY se letos objeví v další sérii oblíbeného pořadu „Jak se staví sen“. V 8 dílech budete moci sledovat příběhy rodin, ke kterým nebyl osud zrovna přívětivý. Známí designéři se jim budou snažit pomoci a kompenzovat jejich trápení podstatným zlepšením jejich bydlení.

Televizní show „Jak se staví sen“ uvede televize Prima v pondělí 27. ledna - ve 21.35 hodin.

Designéři Andrea Hylmarová a Marek Povolný budou pomáhat v České Lípě babičce, která je již v důchodu a pečuje o tříletou vnučku Kristýnku. Její maminku postihla ve 36 letech mozková mrtvice, na jejíž následky zemřela.

Ing. Marek Povolný je velmi zkušený a uznávaný architekt. Má za sebou velké množství úspěšných realizací. Jeho přístup je velmi moderní, avšak ve svých návrzích trvá na tom, aby vycházely především z potřeb klienta, a nepopíraly tak jeho osobnost.

Designérka Andrea Hylmarová vstoupila do světa designu z prostředí velkých korporací, kde se věnovala projektovému, procesnímu a quality managementu. Teprve zařizování vlastního bydlení ji přivedlo k intenzivnímu zájmu a následnému studiu designu interiérů. Při navrhování je pro ni velmi důležité poznání klienta jako člověka. Jeho emoce, osobnost a příběh jsou pro ni tím nejdůležitějším zdrojem inspirace. Andrea v roli designéra chce být spíše průvodcem než rádcem a její ambicí je pomoci lidem nalézt svůj vlastní interiérový styl. Její motto zní: „Inspirovat lidi okolo sebe, aby se nebáli plnit si svoje sny.“

Tato dvojice není žádným nováčkem. Andrea a Marek jsou sehraný tým, který se perfektně doplňuje.

Moderátorkou pořadu bude opět Iva Kubelková. Ta o své roli v pořadu říká: „Nabídka na moderování takovéhoto pořadu mě nadchla. Baví mě to, že pořad je smysluplný a pozitivní. Bude plný lidských příběhů, ale hlavně radosti, překvapivých momentů a profesionálně odvedené práce. Doufám, že diváci spolu s námi stráví více než příjemné, zábavné a emotivní chvíle. Doufám, že v pořadu najdou prostor pro vlastní inspiraci, jak zlepšit kvalitu bydlení."

Další premiérové díly vysílá TV Prima každé pondělí od 21.35 hodin.