Premiant mezi vinyly Experto LVT

Seznamte se s novými členy naší Experto Family. Přichází Experto LVT 55 a Experto LVT 30!

Již více než 30 let jsme experty na podlahy, kteří pomáhají utvářet krásné a funkční prostory. Víme, že výběr nové podlahy je rozhodnutí, které ovlivní vzhled a komfort vašeho interiéru na
dlouhou dobu, a tak jsme pro vás připravili speciální kolekci Experto FAMILY, která představuje to nejlepší z vinylových podlah. Ať už se rozhodnete pro lepené či plovoucí provedení, máte jistotu, že jste si pro váš domov vybrali z těch nejvyspělejších podlah. Seznamte se s novými členy Experto FAMILY, kteří jsou premianty mezi vinyly!

Experto LVT 55

Lepenou vinylovou podlaha Experto LVT 55 vystihuje jednoduché slovní spojení: Odolnost a elegance. Nabízí totiž mimořádnou odolnost vůči poškrábání, ale i povrchovou techniku EIR. Je tak opravdu dokonalou volbou pro každou vytíženou domácnost, ale i komerční prostory, kterým nabízí špičkový design.

Dekory Experto LVT 55 vynikají svou reálnou strukturou a unikátním povrchem, a to díky inovativní technice povrchové úpravy EIR. S níž i ty nejjemnější detaily dřeva nejen uvidíte, ale pocítíte i na dotyk. Dřevěná kresba včetně letokruhů tak získává zcela nový rozměr.

Zkratka EIR označuje techniku Embossed in Register, díky ní se hloubka reliéfu každého kousku lamely liší v souladu se vzorem na dekorační fólii podlahy. Experto LVT 55 tak patří k nejvyspělejším LVT podlahám na trhu. Jeho dekory dosahují extrémně realistického 3D vzhledu, který podtrhuje matná povrchová úprava. Vzhled dřevěné podlahy utváří i velkorysý formát lamel 1 524 x 228 mm s V-spárou.

Experto LVT 55 disponuje nášlapnou vrstvou 0,55 mm, díky čemuž odolá skutečně vysoké zátěži. To dokazuje i třída zátěže 23 – 33 – 42.

Experto LVT je vhodné pro teplovodní podlahové vytápění, má mimořádnou rozměrovou stálost, je odolné vůči vlhkosti, nabízí i velmi jednoduchou údržbu a výborný akustický útlum.

Experto LVT 30

Lepená vinylová podlaha Experto LVT 30 na první pohled zaujme svými unikátními a zároveň moderními dekory, ale i tím, že na i dotyk působí jako přírodní materiál. Jedná se o skvělou volbu do každé domácnosti, která hledá moderní přírodní design dostupný za rozumnou cenu.

Podlaha Experto LVT 30 disponuje nášlapnou vrstvou 0,3 mm a spolehlivě tak odolá i zvýšené zátěži v bytovém sektoru, což dokazuje i třída zátěže 23 – 31 a garance životnosti 25 let pro bytový a 7 let pro komerční sektor.

Mezi stěžejní výhody, které vám Experto LVT 30 nabízí, je možnost použití na teplovodní podlahové topení, velmi dobrá rozměrová stabilita jednotlivých dílců, ale i jednoduchá údržba.

Opravdu unikátního, a přesto moderního vzhledu je u Experto LVT 30 dosaženo nejen díky hlubokému embossingu, ale i povrchovou úpravou PUR lak – mat, která dodává podlaze přírodní matný vzhled. Dohromady s mikrospárou a oblíbeným formátem lamel 1 219 x 184 mm působí podlaha ještě autentičtějším dojmem.

TIP: Pro dokonale estetický výsledek doplňte Experto LVT 55 a Experto LVT 30 padnoucími doporučenými soklovými lištami, aby byl přechod mezi stěnou plynulý a elegantní zároveň.