Virtuální realita
na vašem zařízení!

Rigidní podlahy se stále zdokonalují! Seznamte se s technikou EIR.

Obor podlahářství jde stále vpřed a snaží se, co nejvíce přihlížet k požadavkům a přáním současných zákazníků. Není tak divu, že jsou stále hledány nové způsoby, jak vytvořit podlahu, která odolá vodě i poškrábání, bude mít jednoduchou pokládku i údržbu a zároveň ji nerozeznáte od přírodních materiálů. Přesně taková je nová rigidní vinylová podlaha Experto Click SPC 50 plus, jejíž povrch vyniká reálnou strukturou, a to díky inovativní technice EIR, se kterou se můžete seznámit v následujících řádcích!

Co přesně označuje zkratka EIR?

Zkratka EIR (Embossed-In-Register) označuje novou techniku ražby vzoru na povrch vinylové podlahy. Jedná se o unikátní embossing, jež povrchu podlahy dodává další prvky, které zvýrazňují charakter a realistický vzhled podlahy.

Díky této technice je povrch podlahy obohacen o detailnější texturu a rozdílné hloubky designu, jež dokonale ladí se vzorem tištěné dekorativní fólie. Každý detail, ať už se jedná o letokruhy, suk či prasklinu, tak získává úplně nový rozměr, protože podlaha je od přírodních materiálů k nerozeznání nejen na pohled, ale i na dotyk.

Realistický povrch s technikou EIR přináší rozšiřující řada rigidních podlah Experto Click SPC 50 plus, která vstoupila na český trh.

TIP: Inovativní technika EIR je dostupná i u lepených vinylových podlah Experto LVT 55, které jsou součástí unikátní kolekce Experto FAMILY.

Jaké výhody přináší nové dřevěné dekory rigidní podlahy Experto Click SPC 50 plus?

Kromě autentického reliéfu, vynikají dřevěné dekory Experto Click SPC 50 plus i velkorysým formátem lamel. Jdou tak ruku v ruce s aktuálním trendem, kdy se do interiérů vracejí klasické masivní dřevěné podlahy z fošen.

Oproti dřevěným podlahám má však Experto Click SPC 50 plus řadu výhod, mezi které patří především odolnost vůči vodě a vlhkosti. Můžete ji tak bez starostí používat i v kuchyních, koupelnách, vstupních, chodbách či prádelnách, kam se klasické dřevěné podlahy příliš nehodí.

Kromě toho mají rigidní podlahy mnohem jednodušší údržbu, postačí smeták, mop a vhodná úklidová chemie, využít lze také oblíbené robotické vysavače s funkcí mopování, aniž byste měli důvod se obávat o její životnost.

Přijďte se o výjimečnosti rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 plus přesvědčit na pobočky společnosti V-PODLAHY nebo k jejich partnerům.

Jen vidět nestačí, abyste poznali rozdíl, musíte se jí i dotknout!