Virtuální realita
na vašem zařízení!

Experto Click SPC 50 plus

K nerozeznání od přírodních materiálů

Seznamte s novou rozšiřující řadou rigidních vinylových podlah Experto Click SPC 50 plus, která přináší komplexní řešení i pro ty nejnáročnější zákazníky. Velkorysé formáty lamel a autentický, od reálných materiálů nerozeznatelný reliéf, z něj dělají skvělou volbu i pro ty nejluxusnější interiéry.

Inovativní technika povrchové úpravy EIR (Embossed-In-Register) zintenzivní hloubku reliéfu a zajistí, že ražba odpovídá tištěné dekorační fólii podlahy. Letokruhy či suky tak působí reálně nejen na pohled, ale i na dotek. Konečně si tak můžete pořídit rigidní podlahu, kterou od přírodního dřeva nerozeznáte. Díky EIR dosahují podlahy i lepších protiskluzných vlastností.

V nové kolekci na vás navíc čekají i dekory dlažby, které mají rozměry populárních velkoformátových dlaždic a skvěle tak padnou nejen do koupelen, ale i kuchyní či vstupních hal.

Reálnou trvanlivost a odolnost podlah Experto Click SPC 50 a SPC 50 plus podtrhuje poskytovaná garance - u bytových prostor představuje 30 let, v případě užití v komerčních prostorách 10 let.

POZOR! Nyní za výhodnou zaváděcí cenu 848 Kč/m2 bez DPH a s originálními lištami Experto SPC za 1 Kč/bm bez DPH. *

*Při nákupu rigidní vinylové podlahy Experto Click SPC 50 plus získá zákazník adekvátní množství lišt za 1 Kč/bm bez DPH. Přičemž za adekvátní množství se považuje 1 bm na zakoupený 1 m2.

Akce platí do odvolání nebo vyprodání zásob.

Článek publikován 12.1.2023