Virtuální realita
na vašem zařízení!

Dolaďte podlahu Experto Click SPC 50 k dokonalosti! Nyní s originálními lištami za pouhou 1 Kč*!

Od uvedení nové rigidní vinylové SPC podlahy Experto Click SPC 50 jsme pravidelně zahrnováni dotazy na originální doplňky. Zejména pak na lišty, které by tuto podlahu dokonale vsadily do každého interiéru. Vaše přání jsme vyslyšeli a přinášíme originální soklové lišty Experto SPC 50! Nyní bude tento rigid vinyl SPC vypadat v interiéru ještě dokonaleji!

Čím soklové lišty Experto SPC 50 vynikají?

Soklové lišty Experto SPC 50 se hodí i za nábytek. Nyní už si tak nebudete muset vybírat, zda přirazit nábytek až ke zdi nebo si užívat luxusního vzhledu soklových lišt.

Tyto lišty navíc vynikají velmi tvrdým jádrem a jsou plně probarvené. Lišty jsou bez doplňků a jsou vhodné i na raznici. Dosáhnete tak perfektních vnějších i vnitřních rohů s minimální námahou. Navíc jsou tyto lišty vodě i otěru odolné, takže mají mimořádné užitné vlastnosti i v oblasti údržby.

Zvolte si tak dokonalé řešení pro funkční a estetické spojení podlahy se stěnou. S těmito soklovými lištami se navíc díky jejich praktickému formátu 2 500 x 13 x 60 mm i skvěle pracuje.

Právě probíhá zaváděcí akce, kdy získáte tyto lišty za 1 Kč bez DPH/bm!

Spolu se zavedením originálních lišt Experto SPC 50 do prodeje, jsme si pro vás přichystali i pořádnou akci, která právě probíhá!

Do 31. 12. 2022 získá každý zákazník ke svému nákupu podlahy Experto Click SPC 50 odpovídající množství lišt Experto SPC 50 za 1 Kč bez DPH/bm! Více informací o této akci, ale i technických vlastnostech na Vás čeká na našich pobočkách i partnerských místech!