SPC podlahy řady Experto Click SPC 50 vydrží opravdu hodně a jsou tak skvělou volbou i na chalupu!

Rigidní vinylové podlahy Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus, mají díky svým užitným vlastnostem velmi široké využití. Navíc jsou dostupné v přírodních dekorech, které jsou pro venkov jako stvořené.

S vyšší relativní vlhkostí si hravě poradí

Podlahy Experto Click SPC 50 jsou 100% voděodolné, díky tomu si poradí i se zvýšenou vlhkostí v interiéru, navíc je jejich údržba skutečně jednoduchá.

Stále však platí, že podklad před pokládkou musí být suchý. V případě cementového potěru musí být vlhkost nižší než 2 % CM u anhydritu pak 0,5 % CM. V případě podlahového topení musí být vlhkost u betonové podlahy do 1,5 % CM a u anhydritu pak do 0,3 % CM.

Nezalekne se ani pracovní obuvi

Zejména na chatách a chalupách musí podlahy odolávat občasné pochůzce ve venkovní obuvi. To není pro podlahy Experto Click SPC 50 problém, díky pořádné nášlapné vrstvě 0,5 mm mají pořádnou odolnost proti otěru i oděru.

Teplotní výkyvy SPC podlahy nepoškodí

Velkou výhodou SPC podlah je mimořádná rozměrová stálost, za to vděčí svému kompozitnímu jádru. V případě nejprodávanější rigidní SPC podlahy Experto Click SPC 50 je jádro tvořeno minerálním kompozitem založeným na vysokém obsahu vápence. Rigidní SPC podlaha tak vydrží i větší teplotní rozdíly a nevadí jí třeba, že se na chalupě topí pouze o víkendech.

Podtrhnou jakýkoli design interiéru

SPC podlahy řady Experto se díky široké nabídce přírodních dekorů hodí do všech interiérů. Maximální autentičnosti dosahuje Experto Click SPC 50 plus, díky aplikované povrchové úpravě EIR je k nerozeznání od přírodního dřeva. Tento dojem podtrhují i velkorysé formáty lamel.

Experto Click SPC 50 a Experto Click SPC 50 plus nabízí výhradně V-PODLAHY a jejich partneři.

Vydáno: květen 2023