10. 12. 2019 | Na co se můžete v novém roce těšit?

Sjednocujeme pro Vás dekory vinylové podlahy VEPO a Fatraclick!

Během měsíce ledna budete mít možnost zakoupit v prodejní síti V-PODLAHY jak lepený vinyl VEPO, tak plovoucí podlahu FatraClick, NOVĚ ve stejných dekorech.

VEPO - vinylová podlaha v dílcích, celoplošně lepená - je složena z několika vrstev, s vloženou skelnou mřížkou, která zaručuje stabilitu výrobku. Užitná nášlapná vrstva je opatřena dezénem, jenž reálně imituje přírodní materiály. Navíc má povrch polyuretanovou PUR vrstvu, která zvyšuje její odolnost a usnadňuje údržbu. V kolekci najdete 17 unikátních dekorů ve věrné imitaci dřevěné podlahy s rozměry lamel 1200 x 180 mm a 3 dekory dlažby o rozměru 900 x 300 mm.

Plovoucí vinylová podlaha FatraClick bude k dispozici také v 17 dekorech imitujících dřevěnou podlahu a 3 dekorech dlažby. Dekory dřeva jsou v rozměru 1235 x 230 mm a dlažby 900 x 300 mm. FatraClick v sobě kombinuje inovaci v konstrukci podlahovin a moderní trendy interiérového designu. Je složen ze tří vrstev: vinylová vrstva, HDF vrstva se zámkem a spodní korková vrstva. Celková tloušťka materiálu je 9,5 mm a tloušťka nášlapné vrstvy 0,4 mm.

Obě uvedené podlahy jsou vhodné pro podlahové vytápění. Rozdíly jsou v tepelném odporu. Vinylové dílce VEPO mají nižší tepelný odpor než plovoucí vinylová podlaha FatraClick. Je to způsobeno celkovou tloušťkou materiálu. VEPO má tloušťku 2 mm a FatraClick 9,5 mm. Určitě je vhodná konzultace s podlahářem na místě pokládky.

Při poškození u podlahoviny VEPO stačí vyřezat a vyjmout určitý dílec a nalepit nový. Zvládne to každý manuálně zručný kutil. U FatraClicku se také může vyměnit špatná lamela, ale musí se vyklikat řady lamel až k poškozené, ta se pak nahradí novou a podlaha se nakliká zpět.

Díky trendovým vzorům, snadné údržbě, vysoké odolnosti a snadné instalaci, jsou tyto podlahy ideálním řešením pro každý dům, byt či komerční prostory.

Vyzkoušejte i Vy tyto české výrobky!


Na jaro 2020 pro Vás připravujeme novou kolekci koberců BELTIA, která bude opět rozdělena podle zaměření na HOME a PROJECT.

HOME - koberce vhodné do privátních interiérů,

PROJECT - koberce určené pro hotely, kanceláře, recepce a další komerční prostory, kde jsou specifické požadavky a nároky, a to nejen na kvalitu, ale i na estetiku.

Můžete se těšit na nové druhy koberců v široké škále barev. Najdete zde koberce výrazné a dominantní, i ty s jemnou až neutrální barevností, s vysokým vlasem nebo nízkým střihem, v trendové i nadčasové kvalitě.

Užívejte si na našich kobercích komfortu a pohodlí!