Virtuální realita
na vašem zařízení!

Virtuální realita ve světě podlah - nezapomenutelný zážitek!

Virtuální realita / V-PODLAHY

  • nezapomenutelný zážitek

Čeká Vás prohlídka interiéru vybaveného našimi značkovými podlahovinami – a to zcela ZDARMA!

A kde u nás můžete virtuální realitu zažít? Na pobočce V-PODLAHY v Brně (Masná 104), v nově otevřeném moderním komplexu V-PODLAHY v Ostravě (Hlučínská 1177), na nových pobočkách v Pardubicích (Husova 1951), v Praze - Horních Počernicích (Náchodská 2458), v Ústí nad Labem (Předlická 9a) si tuto novinku máte možnost vyzkoušet už nyní. Do konce roku 2019 plánujeme nastavení virtuální reality také na pobočce v Olomouci. Jedná se o bezplatnou službu, máte možnost prožít skvělý zážitek na vlastní kůži.

Uvažujete o koupi podlahové krytiny a nemáte představu, jak bude Vaše vysněná podlaha v daném pokoji či místnosti reálně vypadat? Pak jste u nás správně. V naší virtuální realitě máte k dispozici 3 byty, v nichž procházíte prostorem. Vyberete si z nabídky typ a dekor podlahy, která se vám pak zobrazuje v daném interiéru. Co při tom může člověk prožívat? Emoce, pocity, představy.

Technologie virtuální reality vytváří iluzi skutečného prostředí. Speciální brýle Vám poslouží k tomu, abyste se na chvíli vnořili do zcela jiného světa. Doposud jste měli možnost zhlédnout vzorky pouze na prodejně, nyní se procházíte vybraným interiérem. Získáváte tak podstatně lepší představu o tom, jakou podlahovinu chcete koupit. Nasaďte si brýle pro virtuální realitu a začněte si užívat nastavené prostředí zcela novým způsobem. Ocitnete se přímo v centru dění, procházíte se bytem po vámi zvolené podlaze.

Vybíráte podlahu do dětského pokoje? Využijte představivosti a fantazie Vašich dětí. Vezměte je s sebou a dejte jim možnost vybrat si společně s Vámi. Brýlemi a virtuální realitou budou nadšeni, připravíte jim zároveň nezapomenutelný zážitek.

Virtuální realitu můžete vyzkoušet také na Vašem monitoru, a to na odkazu: https://vr.frank.expert/.

Neváhejte nás navštívit! V-PODLAHY, s.r.o. - prodejce kvalitních podlahových krytin s 25letou tradicí. www.vpodlahy.cz