Virtuální realita ve světě podlah - nezapomenutelný zážitek!

Čeká Vás prohlídka interiéru vybaveného našimi značkovými podlahovinami – a to zcela ZDARMA!

A kde u nás můžete virtuální realitu zažít? Na pobočce V-PODLAHY v Brně (ulice Masná 104) a v nově otevřeném moderním komplexu v Ostravě (ulice Hlučínská 1177) si tuto novinku máte možnost vyzkoušet už nyní, do konce roku 2019 plánujeme nastavení virtuální reality ve všech prodejnách V-PODLAHY. Jedná se o bezplatnou službu, máte možnost prožít skvělý zážitek na vlastní kůži.

Uvažujete o koupi podlahové krytiny a nemáte představu, jak bude Vaše vysněná podlaha v daném pokoji či místnosti reálně vypadat? Pak jste u nás správně. V naší virtuální realitě máte k dispozici 3 byty, v nichž procházíte prostorem. Vyberete si z nabídky typ a dekor podlahy, která se vám pak zobrazuje v daném interiéru. Co při tom může člověk prožívat? Emoce, pocity, představy.

Technologie virtuální reality vytváří iluzi skutečného prostředí. Speciální brýle Vám poslouží k tomu, abyste se na chvíli vnořili do zcela jiného světa.

Doposud jste měli možnost zhlédnout vzorky pouze na prodejně, nyní se procházíte vybraným interiérem. Získáváte tak podstatně lepší představu o tom, jakou podlahovinu chcete koupit.

Nasaďte si brýle pro virtuální realitu a začněte si užívat nastavené prostředí zcela novým způsobem. Ocitnete se přímo v centru dění, procházíte se bytem po vámi zvolené podlaze.

Vybíráte podlahu do dětského pokoje? Využijte představivosti a fantazie Vašich dětí. Vezměte je s sebou a dejte jim možnost vybrat si společně s Vámi. Brýlemi a virtuální realitou budou nadšeni, připravíte jim zároveň nezapomenutelný zážitek.

Virtuální realitu můžete vyzkoušet také na Vašem monitoru, a to na odkazu: https://vr.frank.expert/

  

Neváhejte nás navštívit !

V-PODLAHY s.r.o. - prodejce kvalitních podlahových krytin s 25letou tradicí.