Terasové zástěny biwood® z materiálu BPC (kompozit bambusu a polymeru) propojují pozitivní vlastnosti plastových materiál se vzhledem broušeného dřeva. Materiál BPC si Vás získá díky své odolnosti proti prasklinám a povětrnostním vlivům. Zároveň téměř odpadá nutnost jakékoli údržby. Pravidelné olejování i natírání není u tohoto materiálu zapotřebí. Jedná se o kompozit bambusových vláken a moderních plastů. U všech výrobků biwood® činí podíl bambusu 60 %, dále je přidáno 30 % polymer a 10 % aditiv.

Zástěny biwood® vykazují vlastnosti vysoce kvalitního a stabilního materiálu BPC a přitom si zachovávají přirozený vzhled a eleganci dřeva. Pro zaručení dobré stability zástěn biwood® jsou jednotlivé profily zasazeny do robustního sloupku z hliníku. Pro zachování elegantního designu je sloupek zakončen hliníkovými lištami.

Jednoduchá montáž – Variabilní provedení

  • Základní a rozšiřující sety biwood® Vám ve Vašem exteriéru umožní rychle a efektivně sestavit působivou zástěnu. 
  • Díky rozdílnému povrchu profilů bude mít zástěna z každé strany mírně odlišný vzhled. Sami se můžete rozhodnout, kterým směrem profily umístíte. 
  • Jednotlivé moduly se dají libovolně zkrátit tak, abyste dosáhli požadovaného rozměru.
  • Navíc je možné do Vaší zástěny začlenit elegantní prvky, jako např. 45° panel nebo průhledné moduly s plexisklem i ocelovou mřížkou. 
  • Při použití průhledných modulů s plexisklem či ocelovou mřížkou se BPC profil jednoduše nahradí odpovídajícím designovým prvkem.

Rozměry

  • Vedle základního a rozšiřujícího setu o rozměrech 1.800 x 1.800 mm, je součástí sortimentu také poloviční panel o rozměrech 1 800 x 900 mm se zkosením 45°, kterým je možné zástěnu elegantně ukončit.

Barevná provedení

  • Vyberte si jeden ze dvou odstínů: Silver grey, Ebony grey.

Povrch

  • Zástěnový profil biwood® je plný profil s hladkou strukturou.

Více...

Cena za bm

od 800 Kč s DPH

od 661 Kč bez DPH

Pro velkoobchody

Chcete odebírat ve velkém?

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Byl jsem seznámen se zásadami ochrany osobních údajů