Volné pozice

V současné době nabízíme tyto pracovní pozice.

Časté otázky uchazečů

Co práce ve společnosti V-PODLAHY obnáší?

Hledáme ty, kteří se chtějí stát odborníky v prodeji podlahových krytin. Celá naše společnost stojí na hodnotách. Jimi se řídí náš způsob podnikání a způsob naší spolupráce. Spoléháme na týmové hráče, kteří se ztotožní s hodnotami a s cíli společnosti a jsou schopni je realizovat při jednáních se zákazníky, dodavateli a spolupracovníky.

Jakou úroveň znalostí angličtiny požadujete?

Pokud se ucházíte o pozici na úseku centrální logistiky, obchodu a marketingu, očekáváme znalost angličtiny na vysoké úrovni. V případě, že máte zájem o ostatní pozice, znalost anglického jazyka nepožadujeme.

Ve kterém jazyce mám napsat žádost o zaměstnání?

Žádost o zaměstnání napište v českém jazyce. U nabídky zaměstnání s požadavkem znalosti anglického jazyka, napište žádost i v jazyce anglickém.

Jak mohu žádost odeslat?

Žádosti přijímáme přes online formulář nebo na e-mailové adrese pastorcakova@vpodlahy.cz.

Jak poznám, že společnost mou žádost obdržela?

Po odeslání žádosti automaticky obdržíte potvrzení, že jsme žádost přijali. Pokud toto potvrzení nedostanete, zkuste svou žádost zaslat znovu nebo kontaktujte personální oddělení na e-mailové adrese pastorcakova@vpodlahy.cz.

Jak bude má žádost vyhodnocena?

Pro každou inzerovanou pozici provádíme kompletní přijímací řízení, abychom měli jistotu, že pro danou pozici najdeme toho nejvhodnějšího uchazeče. Postup se může lišit v závislosti na pozici, o kterou se ucházíte. Přijímací řízení obvykle provádí vedoucí příslušeného oddělení ve spolupráci s personálním oddělením. Přijímací řízení je pečlivě navrženo s cílem zajistit, že všichni uchazeči budou posuzováni spravedlivě a na základě rovnosti.

Ve chvíli, kdy nám pošlete svůj životopis a žádost o práci, vedoucí oddělení a personalista je prozkoumají, aby se ujistili, že Váš osobní i profesní profil odpovídá kritériím na pozici, o kterou se ucházíte. Jakmile určíme nejvhodnější uchazeče, kontaktujeme každého z nich telefonicky nebo emailem a pozveme na pohovor.

Provádíte nějaké konkrétní testy?

U pozic s odborným zaměřením používáme hodnocení odbornosti a způsobilosti. Svá hodnocení opíráme o pohovor a poskytnuté pracovní reference od předchozích zaměstnavatelů.

Jak se mám na interview připravit?

Patříte-li k uchazečům pozvaným na pohovor, pak máte kvalifikaci, kterou hledáme, a Váš profil nás zaujal. Nadešla chvíle, abychom se setkali.

Pohovor je příležitostí k tomu, abychom se vzájemně víc poznali. Budete mít možnost říct nám o sobě více, a také proč byste rádi u nás pracovali. My naopak budeme mít příležitost Vás seznámit s naší společností a s pracovní pozicí. Na pohovory rádi vzpomínáme jako na příjemná setkání, při nichž mají obě strany možnost zjistit, zda si vzájemně vyhovují. Nejdůležitější tedy je, abyste byli sami sebou. 

Máte zájem být součástí našeho týmu? Ozvěte se nám!