Fasádní systém s přirozenou elegancí dřeva a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům.

Rozhodli jste se pro exkluzivní a designové řešení Vaší fasády při pou ití vysoce kvalitního a odolného materiálu? V tom případě je fasádní systém biwood® UltraShield to správné rozhodnutí!

Stejně jako u terasových profilů UltraShield je jádrem fasádních obklad biwood® UltraShield BPC profil, který je potažen inovativním umělohmotným povlakem. Tím tyto fasádní profily kombinují osvědčené vlastnosti materiálu biwood® z BPC, tvrzená plastová vrstva navíc zajistí ještě lepší ochranu profil před poškrábáním, skvrnami a barevnými změnami. Chrání také efektivně před případným zbarvením fasádních profilů v důsledku povětrnostních vlivů. Zároveň zabraňuje usazování nečistot ve struktuře vláken, čištění profilů je tedy mnohem snažší. Nutnost pravidelného olejování i natírání u tohoto materiálu zcela odpadá.

Díky jedinečné kombinaci pevného jádra a téměř nezničitelného potahového pláště mají fasádní profily biwood® UltraShield delší životnost a jsou odolnější oproti ostatním srovnatelným materiálům. Fasádní profily biwood® UltraShield jsou plné profily s hladkým povrchem a jemnou strukturou. Jsou vyráběny ve standardní délce 5 m a je možné je umístit jak vodorovně, tak i svisle.

Fasádní obklad biwood® je předsazen před zdí domu, čímž je zaručena dostatečná mezera pro odvětrání. Jednotlivé fasádní profily s perodrážkou do sebe jednoduše zapadají a montují se na hliníkovou nosnou konstrukci biwood® tak, že vznikne uzavřená, neprodyšná vrstva. Díky systému chytrých montážních klipů nejsou na povrchu žádné viditelné spoje.

Nabídka rozsáhlého příslušenství k fasádnímu systému biwood® v podobě např. ocelových rohových dílů, hliníkové nosné konstrukce, apod. je samozřejmostí.

Rozměry

  • Fasádní profily biwood® UltraShield obdržíte ve standardní délce 5.000 mm. Rozměr profilu je 142 x 13 mm.

Barevná provedení

  • Vyberte si jeden ze dvou odstínů: Walnut, Stone grey (další odstíny na vyžádání).

Povrch

  • Fasádní profil biwood® UltraShield je plný profil s hladkou strukturou.

Více...

Potřebujete poradit? Kontaktujte nás!

Byl jsem seznámen se zásadami ochrany osobních údajů